Czy wraz z Galaxy S21 pojawią się nowe Galaxy Buds? Na pewno!

Każdy użytkownik flagowych smartfonów Samsunga mógł się już nieco przyzwyczaić, że wraz z pojawieniem się najnowszego modelu od koreańskiego giganta, na rynek trafiają również słuchawki z serii Galaxy Buds. Taka tradycja trwa już od dwóch lat i nic nie wskazuje na to, aby została przerwana w 2021 roku.

Jak donosi SamMobile, Galaxy S21 pojawi się na półkach sklepowych w towarzystwie nowego modelu słuchawek dousznych. Ciekawe wydaje się, że będą to już drugie w ciągu pół roku słuchawki wypuszczone przez Samsunga.

W sierpniu 2020 na rynku wylądowały Galaxy Buds Live, które zbierały świetne recenzje, a które można było kupić… zaledwie sześć miesięcy od premiery Galaxy Buds+ (w sklepach pojawiły się wraz z Galaxy S20).

Co kryją w sobie nowe Galaxy Buds?

To właśnie do nich nawiązywać ma najnowszy projekt Samsunga. Głównie pod względu wyglądu, choć jeśli chodzi o możliwości, to te mają być jeszcze lepsze. Podobno.

Ma się pojawić także standardowa już funkcja aktywnej redukcji szumów oraz tryb Ambient – pozwalający na przenikanie zewnętrznych dźwięków przez słuchawki. Wszystko po to, byście czuli się jeszcze bezpieczniej, np. w trakcie joggingu. Funkcja ta była dostępna już w poprzednim modelu, jednak daleko jej było do doskonałości – w przypadku najnowszych słuchawek ma zostać poprawiona.

Sam tryb aktywnej redukcji szumów również ma stać na wyższym poziomie. Słuchawki mają jeszcze lepiej dopasowywać się do uszu, dzięki czemu stłumią hałas dochodzący z zewnątrz, a w połączeniu z opisywaną powyżej funkcją, mają zapewnić pełen komfort odsłuchu ulubionej muzyki. Czy tak będzie? Przekonamy się wraz z premierą Galaxy S21.

Bezimienne „Budsy”?

Zauważyliście może, że w żadnym z powyższych akapitów nie padła nazwa najnowszego modelu słuchawek bezprzewodowych Samsunga? A to dlatego, że jeszcze nie jest znana. W kilku miejscach pojawia się „Galaxy Buds Beyond”, ale jeszcze nie dawałbym temu wiary, choć brzmi to naprawdę intrygująco.

Sam Galaxy S21 powinien pojawić się na początku stycznia przyszłego roku (mówi się o 14 stycznia), a słuchawki wraz z nim. Dostępne podobno będą w standardowych kolorach, w jakich występują wszystkie dotychczasowe modele.