Notion Ink Adam dostanie Androida Ice Cream Sandwich w listopadzie

Notion Ink Adam – swego czasu jeden z najbardziej wyczekiwanych tabletów internetowych, obecnie wielki zapomniany. Można powiedzieć, że model ten zagubił się – z różnych powodów – w gąszczu urządzeń o zbliżonych parametrach technicznych, aczkolwiek stworzonych przez bardziej znanych producentów. Na blogu firmy Notion Ink pojawił się dziś nowy wpis CEO – Rohana Shravana, dotyczący dość istotnej kwestii – mianowicie Androida Ice Cream Sandwich. Co ciekawego przekazuje? 

Swego czasu Eric Schmidt stwierdził, iż premiera Androida Ice Cream Sandwich będzie miała miejsce najwcześniej w październiku. Fakt ten potwierdził teraz wspomniany Shravan twierdząc, że AICS zadebiutuje w drugiej połowie tegoż właśnie miesiąca. Ale nie jest to jedyna informacja, którą się podzielił – kolejna dotyczy aktualizacji tabletu Adam do przygotowywanej obecnie przez Google wersji Androida.

Notion Ink Adam ma otrzymać Androida Ice Cream Sandwich już w listopadzie.

Zadziwiająco szybko, prawda? Nie wiadomo czy Shravan ma tak wielkie zaufanie do swojego zespołu i wierzy, że w ciągu kilku tygodni będą w stanie dostosować swoją nakładkę Eden do współpracy z AICS czy może Notion Ink otrzymał już od Google wczesną wersję AICS, dzięki czemu zadanie to będzie znacznie ułatwione.

Jakkolwiek by nie było, trzymam kciuki, by faktycznie firmie udało się spełnić obietnicę i rozpocząć proces aktualizacji Androida dla Notion Ink Adam do wersji Ice Cream Sandwich.

A skoro już jesteśmy przy firmie Notion Ink – warto przypomnieć, że już na CES 2012 poznamy następcę Adama – Notion Ink Adam 2.

źródło