Ważne

Notion Ink Adam na CES 2011 (wideo)

CES 2011 to pierwsze targi, na których została pokazana finalna wersja tabletu Notion Ink Adam. Dla wszystkich, którzy w ciemno kupili ten model w przedsprzedaży, dla tych, którzy twierdzą, że jest to jedno z najciekawszych urządzeń tego typu oraz dla tych, którzy tak wcale nie uważają – żeby wreszcie zmienili zdanie. To właśnie dla Was przygotowałam zbiórkę kilku filmików zagranicznych redakcji, przedstawiających Adama w całej okazałości.

Ale zanim zerkniecie na wideo, krótkie przypomnienie specyfikacji Notion Ink Adam:

A na koniec sympatyczne wideo promocyjne:

Komentarze

 • Jaco

  Wszystko fajnie, tylko że nigdzie tych tabletów nie można w Polsce kupić i pewnie jeszcze długo poczekamy.To jest najbardziej w tym wszystkim irytujące.Dobrze, że chociaż Archos się pojawia czasami.

  • Pozmu

   O czym mówisz ten Tablet będzie do zamówienia przez internet z dostawa gdziekolwiek także do Polski

 • Bartek Szymański

  Tyle, że żadan tablet nie jest dostępny nigdzie. To nie tylko Polska jest poszkodowana. Duży wysyp tabletów zarówno na rynku US jak i w Europie jest przewidziany na koniec pierwszej połowy roku. Czyli pozostało nam juz mało do czekania ;)

 • Buddy

  Trzeci filmik (jkmobile). Pogadać z Rohanem i uścisnąć mu dłoń (i tablet) – bezcenne :]

 • morswin

  Ciekawe czy już docierają do Polski te tablety zamówione w pre-order; jestem strasznie ciekaw wrażeń użytkowników; Kasiu czy wiesz coś na ten temat??

  • Chyba jeszcze nie. Tomek Topa (przy okazji pozdrawiam, jesli to czyta) jeszcze sie nie chwalil, ze dotarl do niego zamowiony Adam. Chyba jeszcze za wczesnie.

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona