(fot. nju mobile)

Pakiet internetu w nju mobile się skończył? W wakacje dostaniesz 20 GB za 9 złotych

W nju mobile startuje nowa promocja, dzięki której po przekroczeniu limitu internetu, będziemy w stanie przywrócić pełną prędkość przesyłu danych za 9 złotych, a do tego zyskać dodatkowe gigabajty.

Więcej dodatkowego internetu w nju mobile

Do tej pory, by uciec od ograniczeń prędkości po przekroczeniu limitu wyznaczonego w naszej ofercie nju mobile, trzeba było zapłacić 9 złotych. Wtedy użytkownik otrzymywał pakiet 9 GB internetu i mógł z powrotem surfować bez męczenia się ze zmniejszoną prędkością transferu danych. Dzięki nowej promocji w nju, będziemy mogli teraz za tę samą kwotę cieszyć się większą paczką internetu. Zamiast 9 GB, za 9 złotych dostaniemy 20 GB, w co wliczono także 1,05 GB do wykorzystania w roamingu UE.

Jest to czasowa promocja, która zakończy się 31 sierpnia, a więc obliczono ją typowo na wakacje, gdy wykorzystanie pakietów internetowych wzrasta i trudno cokolwiek na to poradzić – jesteśmy częściej poza domem, korzystamy z mobilnego transferu danych, a przydzielone nam gigabajty potrafią topnieć w oczach.

Jak włączyć pakiet 20 GB za 9 złotych?

Zasady aktywacji pakietu „ratunkowego” nie zmieniły się praktycznie w ogóle względem podstawowej usługi 9 GB za 9 zł. Można to zrobić po zalogowaniu się na swoje konto nju mobile lub za pomocą wysłania bezpłatnego SMS-a pod numer 80355 o treści AKT.

W nju na abonament, pakiet ważny jest w kraju i w roamingu w UE do końca danego okresu rozliczeniowego. Z kolei w nju na kartę, pakiet będzie można wykorzystać w kraju i w roamingu UE w ciągu 31 dni. Operator podkreśla tylko, że nie można włączyć pakietu na numerze dodatkowym Jeśli mamy włączony pakiet 9 GB dla numeru głównego, numer dodatkowy go współużytkuje. Więcej szczegółów znajdziecie na stronie nju mobile lub w Regulaminie.