Reklama
Next Up Hero i Tacoma Epic Games

Kolejna dawka darmowych gier od Epic Games – w tym tygodniu Next Up Hero i Tacoma

Mam nadzieję, że skończyliście już czyszczenie dungeonów z zeszłotygodniowego Torchlight II, ponieważ Epic Games Store znów obdarowuje kolejnymi darmowymi grami. W tym tygodniu aż dwoma — Tacoma i Next Up Hero.

Reklama

Tacoma

Kosmos? Jest. Opuszczona stacja kosmiczna? Jest. Sztuczna inteligencja? Również jest! Tak więc ja już na starcie jestem kupiony. Tacoma to pierwszoosobowa gra przygodowa, w której to zwiedzamy tajemniczą stację kosmiczną, krok po kroku dowiadując się, co się tak właściwie na niej się stało. Tytuł ten niestety nie ma polskiej wersji językowej.

Tacoma to kolejna gra od twórców Gone Home (które również nie tak dawno było rozdawane w Epic Games Store za darmo), więc fani tamtej pozycji wiedzą czego się spodziewać. Na szczególne wyróżnienie w najnowszej grze studia The Fullbright Company zasługuję bardzo ładna oprawa wizualna, któremu kroku dotrzymuje klimatyczna warstwa audio.

Minimalne wymagania Tacoma prezentują się następująco:

System operacyjny:Windows 7 (64-bitowy)
Procesor:Odpowiednik procesora Intel i5 z 1,6 GHz
Pamięć:4 GB
Karta graficzna:Zintegrowana lub dedykowana karta graficzna z 2GB+ pamięci VRAM
Miejsce na dysku:11 GB

Next Up Hero

Jeśli po Torchlight II nadal mało Wam eksplorowania przeróżnej maści jaskiń, to z pomocą przychodzi Next Up Hero – kolorowy i dobrze oceniany dungeon crawler od Digital Continue. To, co mi bardzo przypadło w tym tytule do gustu to nieźle skomponowana ścieżka dźwiękowa.

Wszystkie etapy są losowo generowane, więc gra powinna starczyć na długo. Najciekawszą mechaniką Next Up Hero jest śmierć na polu bitwy, co pozwala na późniejsze dołączenie martwej postaci w osłabionej formie w kolejnej grze innym bohaterem. Warto dać szansę temu tytułowi.

Minimalne wymagania Next Up Hero prezentują się następująco:

System operacyjny:Windows 7 lub Windows 10
Procesor:Intel Core i3 (3,4 GHz) lub AMD A8-7600 (3,1 GHz)
Pamięć:8 GB
Karta graficzna:AMD Radeon HD 6850 / NVIDIA GeForce 650 / Intel Iris Pro 5200
Miejsce na dysku:5 GB

Next Up Hero oferuje pełną polską wersję językową. Gra jest dostępna zarówno na komputerach z systemem Windows, jak i MacOS.

Tacoma i Next Up Hero możecie pobrać ze strony Epic Games Store lub bezpośrednio z aplikacji sklepu.

Obydwie gry będą dostępne za darmo do 30 lipca 2020 roku. Tego dnia, o godzinie 17:00, zostanie udostępnione kolejne darmowe tytuły.