Reklama
Torchlight II Epic Games

Jedna gra, ale za to jaka! Epic Games rozdaje za darmo Torchlight II

Z tygodnia na tydzień coraz trudniej mi już zliczyć wszystkie darmowe gry od Epic Games Store, jakie posiadam w swojej bibliotece (nie żebym narzekał). I pomimo że bohatera tego tygodnia mam już od bardzo dawna na swoim koncie Steam, to… nie zaszkodzi przypisać Torchlight II również na platformie Epic ;) Tak na wszelki wypadek.

Reklama

Torchlight II za darmo w Epic Games Store

Mówi się, że swego czasu Torchlight II był jednym z największych konkurentów Diablo III i cóż… trudno mi się z tym nie zgodzić. Dzieło Runic Games pochłonęło mnie kiedyś bez reszty, a była to zasługa wielu czynników. Torchlight II to naprawdę przemyślana i dopracowana gra, która zachwyca nie tylko swoją rozgrywką, ale i dodatkowo takimi elementami, jak bardzo przyjemna dla oka oprawa graficzna czy piękny wirtualny świat.

Już pierwsze Torchlight zdobyło serca graczy, a dwójka praktycznie pod każdym względem przebiła poprzednika. Na platformie Steam Torchlight II ma aż 94% pozytywnych opinii, a na Metacritic może poszczycić się aż 88 punktami (równając się z Diablo III, jeśli chodzi o ocenę) – te liczby mówią same za siebie.

Gra Runic Games debiutowała na rynku w 2012 roku, zdobywając uznanie publiki. W 2019 roku przeniesiono ją na PlayStation 4, Xbox One, a także Nintendo Switch. Przypomnę, że już w przyszłym roku zadebiutuje długo wyczekiwana kontynuacja Torchlight II — już nie mogę się doczekać!

Minimalne wymagania Torchlight II prezentują się następująco:

System operacyjny:Windows XP SP3/Vista/Windows 7
Procesor: 1,4 GHz lub szybszy
Pamięć:1 GB 
Karta graficzna:Z pamięcią co najmniej 256 MB
DirectX:9.0c
Miejsce na dysku:1,7 GB

Torchlight II oferuje pełną polską wersję językową. Gra jest dostępna zarówno na komputerach z systemem Windows, jak i MacOS.

Torchlight II możecie pobrać ze strony Epic Games Store lub bezpośrednio z aplikacji sklepu.

Gra Runic Games jest dostępna za darmo do 23 lipca 2020 roku. Tego dnia, o godzinie 17:00, zostanie udostępniony kolejny darmowy tytuł.