Reklama
Netia Mobile telefonia komórkowa
źródło: Netia

Netia ma nową promocję na telefonię komórkową. Lepsze warunki dostaną obecni klienci

Netia, podobnie jak inni dostawcy usług telewizyjnych i internetu, również ma w swojej ofercie telefonię komórkową. Operator wprowadził do sprzedaży nowe pakiety, jednak najlepsze warunki otrzymają obecni klienci tej firmy.

Reklama

Abonamenty telefonii komórkowej są coraz mniej atrakcyjne

Prywatnie (subiektywnie) jestem zdania, że obecnie dostępne abonamenty w większości sieci są przesadnie drogie, patrząc przez pryzmat tego, co klienci dostają w zamian za określoną kwotę każdego miesiąca – nietrudno znaleźć bardziej korzystne oferty na rynku.

Wiele osób mimo wszystko korzysta z przygotowywanych przez operatorów abonamentów, najczęściej z przyzwyczajenia lub wygody. Netia wprowadziła do sprzedaży nowe pakiety telefonii komórkowej, jednak na lepsze warunki mogą liczyć dotychczasowi klienci.

Netia – nowa oferta telefonii komórkowej

Osoby, zainteresowane telefonią komórkową od tego operatora, od teraz dostaną do wyboru trzy taryfy: Standard, Premium i VIP. W skład każdej wchodzą nielimitowane rozmowy na numery komórkowe i stacjonarne oraz nielimitowane SMS-y i MMS-y (w kraju). Do tego klienci otrzymają każdego miesiąca pakiet internetu o wielkości – odpowiednio – 2 GB, 12 GB i 50 GB (w roamingu w UE – odpowiednio – 2,25 GB, 3 GB i 6 GB). W dwóch ostatnich przypadkach, po wykorzystaniu całej paczki, prędkość transmisji danych zostanie ograniczona do 1 Mbit/s (i nie są naliczane dodatkowe opłaty), natomiast w pierwszym do 32 kbit/s.

Obecni klienci Netia za nowy numer z pakietem Standard zapłacą 20 złotych miesięcznie, z Premium 25 złotych, a z VIP – 50 złotych. Jeśli natomiast przeniosą numer od innego operatora, przez pierwsze trzy miesiące będą zwolnieni z opłat za abonament.

Netia telefonia komórkowa nowa oferta 2020
Nowa oferta telefonii komórkowej dla obecnych klientów, którzy przeniosą numer od innego operatora (źródło: Netia)

Na podobny bonus mogą liczyć nowi klienci, którzy nie posiadają żadnej usługi w sieci Netia i przeniosą swój numer do tego operatora. Jeżeli jednak będą chcieli dostać nowy numer, wówczas przez 24 miesiące zapłacą co miesiąc 30 złotych za pakiet Standard, 50 złotych za Premium i 75 złotych za VIP.

Widać więc, że operator premiuje przede wszystkim swoich obecnych klientów, ponieważ zapłacą za abonament od 10 zł do nawet 25 złotych miesięcznie mniej. Warto jednak dodać, że podane powyżej ceny uwzględniają rabat w wysokości 5 złotych za zgody marketingowe.

Netia informuje, że „nowa oferta mobilna” będzie obowiązywać do 31 grudnia 2021 roku. Jej integralną częścią jest usługa dodatkowa „Bezpieczny smartfon” – przez trzy pierwsze miesiące za 0 złotych, później 3 złote miesięcznie. Klient w każdej chwili może jednak z niej zrezygnować bez żadnych konsekwencji finansowych.

Szczegółowe warunki promocji „Nowa oferta mobilna”

Polecamy również: