Netia nowa oferta pakiety telewizyjne
źródło: Netia

Netia wprowadza do sprzedaży zupełnie nową ofertę pakietów telewizyjnych

Netia odświeża swoją ofertę i wprowadza dziś do sprzedaży nowe „pakiety jak rakiety” (takie hasło ma być używane w reklamach, na które prawdopodobnie wkrótce się natkniecie). Klienci będą mogli wybrać jeden z trzech pakietów telewizyjnych w zestawie z szybkim internetem światłowodowym, a do tego dobrać jeszcze kolejne usługi w atrakcyjnych cenach.

Reklama

Netia – nowa oferta pakietów telewizyjnych z internetem

Nowa oferta Netii składa się z trzech zestawów, które zawierają w sobie dostęp do szybkiego internetu światłowodowego o prędkości do 300 Mbit/s oraz pakietu telewizyjnego z 79, 101 lub 184 kanałami. Ich ceny Netia ustaliła na – odpowiednio – 50 zł, 60 zł i 90 zł miesięcznie, z czego w pierwszym daje dostęp do pełnej oferty gratis.

Klienci będą jednak mogli rozszerzyć każdy z zestawów m.in. o różne pakiety z treściami premium, dodatkowe dekodery (usługa multiroom za 10 zł miesięcznie) i GigaNagrywarkę oraz przyspieszyć internet nawet do 1 Gbit/s.

Jeśli chodzi o dodatkowe pakiety premium, klienci dostaną do dyspozycji Eleven Sports (4 kanały) za 10 zł/msc, Polsat Sport Premium (2 kanały + 4 serwisy PPV) za 20 zł/msc, HBO HD (3 kanały) wraz z HBO GO za 20 zł/msc, Filmbox (5 kanałów) za 10 zł/msc, Canal+ Prestige (8 kanałów) za 50 zł/msc i pakiet 6 programów z treściami dla dorosłych za 10 zł/msc.

Oprócz tego, najniższy zestaw (za 50 złotych miesięcznie) można wzbogacić o pakiet dwóch kanałów Cinemax za 10 zł/msc oraz pakiet 12 programów dziecięcych za taką samą kwotę (ta ostatnia opcja dostępna jest także w zestawie za 60 zł).

Jak podkreśla Netia, nowa oferta powstała we współpracy z Grupą Polsat i nie ogranicza się jedynie do kwestii programowych, ale obejmuje również stronę techniczną, w tym nowoczesne dekodery Netia EvoBox. Umożliwiają one zarówno odbiór kanałów telewizyjnych, jak i dostęp do serwisów online oraz odtwarzanie plików multimedialnych z pamięci USB. Ponadto oferują też wyszukiwarkę kontekstową, ułatwiającą użytkownikowi odnalezienie interesujących go materiałów, na przykład filmów danego reżysera czy filmów z konkretnym aktorem.

Netia informuje również, że wszyscy klienci przez pierwszy miesiąc będą mogli korzystać z GigaNagrywarki w wariancie Maxi (regularna cena 15 zł/msc), natomiast w kolejnych w wersji Basic (ci, którzy wybiorą środkowy i najwyższy zestaw, nic za to nie zapłacą, natomiast użytkownicy najtańszego będą musieli dopłacać 5 złotych miesięcznie).

Można też kupić sam dostęp do internetu

Jeżeli ktoś nie potrzebuje (lub nie chce) mieć dostępu do telewizji, może kupić samo podłączenie do internetu światłowodowego.

W takim przypadku za prędkość do 300 Mbit/s zapłaci 50 złotych miesięcznie, za do 500 Mbit/s – 60 złotych, a za do 1 Gbit/s – 70 złotych. Co więcej, przez pierwsze trzy miesiące abonament za internet będzie wynosić 0 złotych.

Dodatkowo klienci mogą wykupić dostęp do serwisów Tidal i/lub HBO GO za – odpowiednio – 10 zł i 20 zł miesięcznie.