MSI Slider S20 - hybryda z Windows 8 i wysuwaną klawiaturą - Tabletowo.pl

MSI Slider S20 – hybryda z Windows 8 i wysuwaną klawiaturą

Dołącz do dyskusji 0
Tabletowo.pl MSI Slider S20 - hybryda z Windows 8 i wysuwaną klawiaturą Nowości

Targi Computex 2012 trwają w najlepsze. Dotychczas od dobrej strony pokazał się Acer prezentując dwa urządzenia: Iconia Tab W510 i Iconia Tab W700 oraz Asus, który dosłownie zasypał nas nowościami, które trudno spamiętać: Tablet 600, Tablet 810, Taichi, Transformer Book oraz Transformer AiO. Ale jako że tajwańskie wydarzenie dopiero się rozpoczyna, możemy się spodziewać, że ciekawych produktów w ciągu najbliższych kilku dni poznamy jeszcze sporo. Wśród nich hybrydę MSI Slider S20.

Gdy na zagranicznych portalach zobaczyłam informację o tym urządzeniu, na myśl przyszedł mi już nam znany Asus Eee Pad Slider z Androidem. MSI Slider S20 to swego rodzaju windowsowy odpowiednik tegoż modelu. Jest to bowiem hybryda pracująca pod kontrolą Windows 8 i wyposażona w 11,6-calowy, dotykowy wyświetlacz (10-punktowy multitouch), spod którego wysuwa się fizyczną klawiaturę.

Dane dotyczące MSI Slider S20 są ubogie, bowiem hybryda jest w dalszym ciągu dopracowywana. Wiadomo jedynie, że produkt ten ma oferować procesor Ivy Bridge, 4GB RAm, wyjście HDMI, port USB 3.0 oraz Bluetooth 4.0. Według pierwszych informacji sprzęt waży 1,3 kg, a jego grubość to ok. 20 mm.

Europejskiego debiutu MSI Slider S20 spodziewamy się w okolicy września bieżącego roku. Cena ma być zabójcza – 799-899 euro.

Tabletowo.pl MSI Slider S20 - hybryda z Windows 8 i wysuwaną klawiaturą Nowości

źródło, źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona