Motorola Xoom 2 i Xoom 2 Media Edition w bazie Verizonu. Premiera coraz bliżej - Tabletowo.pl

Motorola Xoom 2 i Xoom 2 Media Edition w bazie Verizonu. Premiera coraz bliżej

Tabletowo.pl Motorola Xoom 2 i Xoom 2 Media Edition w bazie Verizonu. Premiera coraz bliżej Motorola Nowości Plotki / Przecieki

Nie od dziś wiadomo, że już niebawem z taśm produkcyjnych zacznie schodzić spora ilość dwóch nowych tabletów Motoroli: Xoom 2 i Xoom 2 Media Edition. Jak dowiedzieliśmy się już wcześniej, oba zyskały taką samą nazwę kodową (być może ze względu na identyczny design) – „Fleming”. Do ich premiery zostało coraz mniej czasu, o czym utwierdziło nas w przekonaniu pojawienie się obu modeli w bazie amerykańskiej sieci Verizon.

W systemie komputerowym Verizon większy tablet Motoroli, Xoom 2, przemianowany został na Pasteur MZ617, natomiast mniejszy, Xoom 2 Media Edition to w dalszym ciągu Fleming – MZ609. Trzeba jednak pamiętać, że ich ostateczne nazwy i tak najprawdopodobniej będą jeszcze inne.

Dzisiejsza informacja z Verizon jedynie potwierdza nas we wcześniejszych przypuszczeniach odnośnie momentu ich rynkowej premiery. Oba spodziewane są bowiem jeszcze w tym roku – pierwszy w grudniu, drugi – w listopadzie.

11 października Google zaprezentuje Androida Ice Cream Sandwich – czy to można jakoś wiązać z nadchodzącymi tabletami Motoroli? Teoretycznie tak, tym bardziej, że przecież w ostatnim czasie Motorola stała się własnością Google. W praktyce może się jednak okazać, że niekoniecznie – dotychczasowe spekulacje wskazują na obecność w obu modelach Androida Honeycomb w wersji 3.2. Jak będzie ostatecznie – przekonamy się już niebawem.

Na temat parametrów technicznych urządzeń wiadomo niewiele poza przekątną ich ekranów: Xoom 2 ma 10,1″, Xoom 2 Media Edition – 8,2″. Według nieoficjalnych informacji tablety mają oferować 4G, aparaty o rozdzielczości 5 Mpix, kamerki 2 Mpix, a rozdzielczość ich wyświetlaczy ma wynosić 1280 x 800 pikseli.

W dalszym ciągu pozostaje nam czekać na oficjalne informacje w sprawie Xoom 2 i Xoom 2 Media Edition od samej Motoroli.

źródło, fot. Engadget.com

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona