Ważne

Rodzinne zdjęcie nowych tabletów Motoroli

Na początek tygodnia warto wspomnieć dwie kwestie, związane z rynkiem tabletów i nadchodzącymi dwoma modelami Motoroli. Pierwsza to fakt, iż amerykański producent powoli zaczyna wyznawać podobną politykę do Samsunga i zamierza oferować klientom wiele różnych – nietypowych – przekątnych ekranów swoich urządzeń (Samsung ma w ofercie 5,3″, 7″, 7.7″, 8.9″, 10.1″ i 11,6″). Na temat tabletów Motoroli wiemy, że będą na pewno dwa nowe: 8,2″ (też nietypowa wielkość) oraz 10,1″ (ale być może Motorola pokusi się jeszcze o 7″ w niedalekiej przyszłości).

Druga kwestia z kolei to design tabletów. Od kilku miesięcy Apple toczy bój z Samsungiem twierdząc, że ten skopiował wygląd swoich urządzeń od koncernu z Cupertino. Motorola nie chce się nikomu narażać i – jak to wiemy od kilku dni – nowe tablety producenta będą wyglądały dość nietypowo – oba będą posiadały ścięte krawędzie.

Do sieci przeciekło rodzinne zdjęcie dwóch nowych tabletów: Motoroli Xoom 2 Media Edition z ekranem o przekątnej 8,2″ oraz Motoroli Xoom 2 z wyświetlaczem 10,1″. Należy jednak pamiętać, że są to jedynie nieoficjalne nazwy – do czasu premiery mogą ulec zmianie. Co ciekawe, oba modele – w chwili obecnej – posiadają nazwy kodowe Fleming.

Co już wiemy na ich temat? Oba tablety Motoroli obecnie pracują w oparciu o Androida Honeycomb w wersji 3.2, a na ich pokładzie mają się znaleźć aparaty o rozdzielczości 5 Mpix oraz 4G.

Więcej zdjęć obu modeli znajdziecie na Engadget. Natomiast więcej informacji na temat Motoroli Xoom 2 Media Editiontutaj, a Motoroli Xoom 2tu.

Komentarze

 • ert

  ich grubość też powinni w calach podawać…

 • rootpl

  Wyglądają jak kupa …

 • ghostcat

  Na konkursie wzornictwa przemysłowego, to raczej nagrody nie zdobędą ;-)
  Takiego koszmarku to dawno nie widziałem

 • grah

  Mam wrażenie, że wszystko co nie jest ipadopodobne jest wg niektórych brzydkie, a jak jest ipadopodobne to jest znowu plagiatem…

  Mi się podobaj :)

 • androidman

  Z przodu dla mnie są ładne, z tyłu straszne

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona