Ważne

Tablety Motoroli: mniejszy w listopadzie, większy w grudniu

Nieoficjalne informacje na temat parametrów technicznych i pierwsze niezbyt wyraźne fotki urządzeń – to zawsze wskazuje na zbliżającą się wielkimi krokami premierę niezapowiedzianych dotąd tabletów. Podobnie jest w przypadku dwóch modeli Motoroli, o których w ostatnim czasie zdarza nam się często pisać. I tym razem mamy na ich temat dość istotną informację.

Okazuje się bowiem, iż amerykański koncern nie planuje oficjalnej premiery obu urządzeń w jednym czasie. Według najnowszych informacji, mniejszy tablet ma zadebiutować na rynku w listopadzie, natomiast większy – miesiąc później – w grudniu.

Co ciekawe, źródła twierdzą, że mniejszy tablet ma mieć rzekomo przekątną 7″, a nie – jak informowaliśmy ostatnio8,2″. Czyżby Motorola szykowała jeszcze jedno urządzenie, o którym dotychczas nie wiedzieliśmy? Bardzo prawdopodobne – zwłaszcza, że na dotychczas poznanych zdjęciach tablet wygląda na większy niż 7″… Ale może to tylko złudzenie?

Spodziewamy się, że 10,1-calowy tablet Motoroli będzie pracował w oparciu o Androida Ice Cream Sandwich. Co więcej, najprawdopodobniej ten właśnie model będzie pierwszym na rynku, który będzie oferował tę wersję systemu (wskazuje na to choćby fakt przejęcia Motoroli przez Google).

Jak będzie w rzeczywistości – przekonamy się już niedługo.

źródło

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona