Motorola Xoom 2 - co kryje się pod 9 milimetrową obudową? - Tabletowo.pl

Motorola Xoom 2 – co kryje się pod 9 milimetrową obudową?

Tabletowo.pl Motorola Xoom 2 - co kryje się pod 9 milimetrową obudową? Motorola Nowości Plotki / Przecieki

Dwa newsy o kolejnym tablecie Motoroli jednego dnia? Może niektórzy stwierdzą, że jest to bez sensu, bo można zrobić aktualizację poprzedniego wpisu, jednak przy tak istotnych informacjach na temat Motoroli Xoom 2, warto napisać kolejną wiadomość. Pojawiły się bowiem ciekawe spekulacje na temat parametrów technicznych.

Według rzekomo wiarygodnych źródeł ThisIsMyNext kolejny, 10,1-calowy tablet Motoroli ma posiadać dwurdzeniowy procesor o częstotliwości taktowania 1,2GHz (na chwilę obecną nie wiadomo czy będzie to Tegra 2, TI OMAP czy inna jednostka – co obstawiacie?), 1GB pamięci RAM, aparat z nagrywaniem wideo w jakości Full HD (1080p) oraz akumulator, mający umożliwiać pracę urządzenia przez jedenaście godzin.

Co ciekawe, źródła twierdzą, że ekran będzie można obsługiwać za pomocą specjalnego rysika. Warto wspomnieć także, że obudowa tabletu ma 9 mm – czyli jest nieco grubsza od iPada 2 (8,8 mm) oraz sporo grubsza od najcieńszego urządzenia tego typu na rynku – Toshiby AT200 (7,7 mm). Najprawdopodobniej pracuje w oparciu o Androida – kto wie, może już nawet Ice Cream Sandwich.

Po przecieku pierwszych zdjęć modelu i poznaniu kilku szczegółów dotyczącej specyfikacji tabletu (tutaj) można mieć nadzieję, że premiera Motoroli Xoom 2 będzie miała miejsce w ciągu zbliżających się tygodni.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona