Motorola Xoom 2 na zdjęciach - Tabletowo.pl
Ważne

Motorola Xoom 2 na zdjęciach

Tabletowo.pl Motorola Xoom 2 na zdjęciach Motorola Nowości Plotki / Przecieki

Wygląda na to, że Motorola ciężko pracuje nad wzbogaceniem swojego portfolio tabletów internetowych o kolejne dwa urządzenia. O pierwszym z nich, 7-calowej dachówce w eleganckiej, biało-czarnej obudowie, napisaliśmy kilka dni temu. Dziś natomiast mamy zaszczyt zaprezentować Wam tablet Motorola Xoom 2, którego zdjęcia pojawiły się na łamach portalu Droid Life.

Z fotografii wynika, że Motorola Xoom 2, podobnie jak jej mniejsza, wciąż bezimienna, siostra, wyposażona została w obudowę o charakterystycznie ściętych rogach. Jej front zdobi duży ekran dotykowy o przekątnej 10.1″, a tył – aparat cyfrowy o wysokiej rozdzielczości i dwa głośniki stereo. Podejrzewamy również, że przedstawiona na poniższym zdjęciu zaślepka kryje porty microUSB oraz HDMI, które są standardowym wyposażeniem tabletów z najwyższej półki. Niestety, dokładna specyfikacja urządzenia nadal pozostaje w sferze marzeń i domysłów.

Tabletowo.pl Motorola Xoom 2 na zdjęciach Motorola Nowości Plotki / Przecieki

Jak Wam się podoba Motorola Xoom 2? Czy jej nowy, odświeżony wygląd jest dla Was atrakcyjny?

via Droid Life

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona