Motorola Xoom 2 będzie dostępna w trzech wersjach: 16GB, 32GB i 64GB - Tabletowo.pl

Motorola Xoom 2 będzie dostępna w trzech wersjach: 16GB, 32GB i 64GB

Dołącz do dyskusji 0
Tabletowo.pl Motorola Xoom 2 będzie dostępna w trzech wersjach: 16GB, 32GB i 64GB Motorola Nowości Plotki / Przecieki

Motorola na rynku tabletów internetowych dotychczas nie odniosła wielkiego sukcesu. Od momentu debiutu jej pierwszego urządzenia, Motoroli Xoom, do rąk klientów nie powędrował nawet milion sztuk tego modelu (250 tysięcy w Q1, 440 tysięcy w Q2 i 100 tysięcy w Q3). Ale amerykański producent nie ma zamiaru się poddawać.

Już od dłuższego czasu wiemy, że Motorola przygotowuje się do prezentacji kolejnych dwóch tabletów: Motoroli Xoom 2 oraz Motoroli Xoom 2 Media Edition. Oba modele w ostatnim czasie pojawiały się w sieci dość często, co jednoznacznie wskazuje na to, że już niebawem doczekamy się ich premiery. Nie bez znaczenia jest też fakt, iż znaleziono je właśnie w bazie Verizonu – zresztą kolejny już raz.

Powyższa fotka jedynie potwierdza, że wkrótce w Ameryce i pewnie także w Europie zadebiutuje Motorola Pasteur (MZ617) – znana obecnie jako Xoom 2 (z ekranem 10,1″) oraz Motorola Fleming (MZ609), czyli Xoom 2 Media Edition (ekran 8,2″).

Pierwsze z urządzeń ma być dostępne w trzech wersjach pojemnościowych: 16GB, 32GB i 64GB, natomiast drugie tylko w dwóch – bez najwyższej z wymienionych wartości. Po niezbyt wielkim sukcesie Xoom spodziewałabym się raczej premiery modelu w wersji z mniejszą ilością pamięci tak, by spowodować choć minimalny spadek ceny. Producent zdecydował jednak nieco inaczej.

Według wcześniejszych informacji, mniejszy tablet Motoroli ma zadebiutować w listopadzie, natomiast większy – w grudniu. Na więcej informacji na ich temat musimy więc jeszcze trochę poczekać.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona