Moto G4 i G4 Plus na dniach dostaną aktualizację do Androida 7.0 Nougat. A Moto Z Play w styczniu | Tabletowo.pl

Moto G4 i G4 Plus na dniach dostaną aktualizację do Androida 7.0 Nougat. A Moto Z Play w styczniu

Dołącz do dyskusji 0

Moto G4 i G4 Plus już w październiku miały zostać zaktualizowane do Androida 7.0 Nougat, ale dość szybko okazało się, że nie jest to prawda, gdyż nową wersję systemu otrzymała jedynie mała garstka użytkowników i to w ramach tzw. soak testów. Lenovo jednak nie będzie kazało dłużej czekać – najnowsze Motki dostaną update na dniach.

I to dosłownie, ponieważ aktualizacja ma trafić do użytkowników jeszcze przed świętami Bożego Narodzenia. A zostało do nich niewiele ponad dwa tygodnie, więc wkrótce powinny pojawić się głosy, że kolejne osoby pobierają i instalują Androida 7.0 Nougat na swoich smartfonach.

Niemiecki oddział Moto podał na swoim profilu na Twitterze informację, że w pierwszej kolejności aktualizację otrzymają posiadacze modeli: Moto G4, Moto G4 Plus i Moto G4 Play. Właściciele Moto Z Play są jednak następni – do nich Android 7.0 Nougat trafi w styczniu 2017 roku. Później nowa wersja systemu zostanie udostępniona jeszcze Moto X Pure Edition, Moto X Force, Moto X Style oraz Moto X Play.

Zawiedzeni mogą poczuć się właściciele Moto G (2015), ponieważ według wszystkich, dotychczasowych informacji, nie powinni się – niestety – spodziewać aktualizacji do Androida 7.0 Nougat.

*Na zdjęciu wyróżniającym Lenovo Moto G4 Plus (pod linkiem znajdziecie jej recenzję)

Źródło: @Moto_GER przez TechDroider

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona