Wiemy, które smartfony Lenovo Moto dostaną aktualizację do Androida 7.0 - Tabletowo.pl

Wiemy, które smartfony Lenovo Moto dostaną aktualizację do Androida 7.0

Smartfony z serii Lenovo Moto, zwłaszcza z serii Moto G i Moto X, są w Polsce niezwykle popularne. Na pewno zatem ucieszy Was fakt, że poznaliśmy właśnie pełną listę urządzeń, które otrzymają aktualizację do najnowszej wersji systemu Google, Androida 7.0 Nougat.

Lenovo rozpocznie aktualizowanie swoich smartfonów jeszcze przed końcem roku, czyli w tym kwartale (zgodnie z wcześniejszymi informacjami), od dwóch modeli: najnowszego Moto Z i Moto G4 – nie wiadomo jednak czy od razu w trzech wersjach (G4, G4 Plus i G4 Play), czy tylko podstawowej.

Z całej listy największe zainteresowanie powinien wzbudzić fakt, że Lenovo zaktualizuje takie modele, jak Moto X Style, Moto X Play oraz Moto X Force. Niestety, aktualizacja nie jest przewidziana dla Moto G trzeciej generacji – tak bardzo popularnej w Polsce.

W późniejszym czasie sporo smartfonów Lenovo może się spodziewać nowej wersji oprogramowania. Wśród wymienionych urządzeń znalazły się takie modele, jak: Nexus 6, Moto Z, Moto Z Droid, Moto Z Force Droid, Moto Z Play, Moto Z Droid, Moto X Pure Edition, a także amerykańskie Droid Turbo 2 i Droid Turbo Maxx 2.

Nie pozostaje nam teraz nic innego, jak cierpliwie poczekać na dotrzymanie powyższej obietnicy.

źródło: gsmarena, motorola-blog

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona