Masz za staż w Orange na kartę? No, to zaraz nie będziesz mieć

W telefonii komórkowej bywa tak, że bardziej opłaca się zmienić operatora lub podpisać umowę jako nowy klient niż odświeżać aktualne warunki. Niektórzy operatorzy starają się wyjść naprzeciw wiernym klientom i oferują różnego rodzaju bonusy za staż. Inni się z nich wycofują – Pomarańczowi rezygnują z oferty „Masz za staż” w Orange na kartę.

Reklama

Z tego co udało mi się odnaleźć, promocja Masz za staż działa w Orange na kartę od 21 lipca 2008 roku. Niemal równo 12 lat temu wprowadzono ofertę, która zachęca klientów do pozostania w mackach jednego operatora.

Masz za staż, czy nie masz za staż?

Sytuacja na rynku prepaidowym jest bardzo dynamiczna. Co prawda Orange uruchomiło Masz za staż bardzo dawno temu, jednak warunki promocji lojalnościowej dynamicznie się zmieniały – chociażby w kwietniu 2018 roku, ale na przestrzeni minionych lat różnego rodzaju przetasowań na pewno było więcej.

Trudno jednak udawać, że Orange miało niekorzystne warunki lojalnościowe – te, choć dynamiczne, nadal były opłacalne. Z tego co się orientuję, nadal nie najgorzej wypada w tej kwestii Orange Flex – chomikowanie gigabajtów nie jest tak łatwe jak kiedyś, ale sporo osób ma jeszcze po kilkaset w zapasie. Może Pomarańczowi chcą zachęcić swoich klientów do przejścia własnie tam?

Został ostatni miesiąc

Skończmy jednak wspominanie i rzućmy okiem na to, co nas czeka. Pomarańczowy operator zapowiedział, że promocja lojalnościową Masz za staż dostępna w Orange na kartę zostanie wycofana wraz z dniem 25 sierpnia 2020 roku. Oczywiście osoby, które nie akceptują tej zmiany, mają prawo do wypowiedzenia umowy przed tym dniem. Pamiętajmy przy tym, że to prepaid ;).

Orange na kartę - Masz za staż?

Czy to mnie dotyczy?

Promocja Masz za staż obejmowała następujące taryfy:

  • Orange One (w tym oferty Zetafon i Minutofon)
  • Orange POP
  • Nowe Orange Go
  • Orange Free na kartę
  • Orange Yes
  • Orange Smart na kartę

Najbliższy miesiąc to jeszcze ostatnia szansa, żeby skorzystać z oferty – spieszcie się, jeśli zależy Wam na tym bonusie. A na samym końcu, jeszcze dla przypomnienia: w ramach opisywanej promocji lojalnościowej można było dostać 10, 20 lub 30% bonusu wartości od doładowania. Oczywiście konieczny był aktywny numer w sieci przez odpowiednio 12, 13-24 lub 25 miesięcy.