Kolejny przeciek i dużo lepsze informacje. Więcej produktów Samsunga może otrzymać aktualizację do Androida 6.0 | Tabletowo.pl

Kolejny przeciek i dużo lepsze informacje. Więcej produktów Samsunga może otrzymać aktualizację do Androida 6.0

Dołącz do dyskusji 0

Kilka dni temu poznaliśmy nieoficjalną listę smartfonów Samsunga, które otrzymają Androida 6.0 Marshmallow. Okazuje się, że nastąpiły małe zmiany, które powinny ucieszyć większą liczbę użytkowników urządzeń od Koreańczyków.

Galaxy Note 5, zgodnie z poprzednimi informacjami, dostanie aktualizację w grudniu tego roku. W więcej cierpliwości muszą się natomiast uzbroić posiadacze Galaxy S6 Edge Plus, którym przesunięto termin na styczeń 2016 roku. Poznaliśmy także datę udostępnienia Androida 6.0 Marshmallow dla Galaxy S5, którą ustalono na kwiecień 2016 roku. Do pierwszej tury dołączyły też oba tablety z serii Galaxy Tab S2 – 8- i 9,7- calowy.

Samsung-Android-6.0-Marshmallow-aktualizacja-update

W drugiej fazie aktualizacyjnej również obserwujemy kilka nowości. Pierwszą jest informacja, że Galaxy A8 otrzyma nową wersję systemu operacyjnego w marcu 2016 roku. Drugą natomiast jest większa liczba urządzeń: do Galaxy A3, Galaxy A5, Galaxy A7Galaxy A8Galaxy E5 i Galaxy E7 dołączyły Galaxy J5, Galaxy J2, Galaxy J1 (chociaż w tym przypadku status brzmi Cancelled, co może oznaczać brak aktualizacji) i oba tablety z serii Galaxy Tab S – 10,5- oraz 8,4-calowy. Co ciekawe, wiadomo już, że pierwszy z nich ma otrzymać Androida 6.0 Marshmallow w kwietniu 2016 roku.

Teraz poznaliśmy też trzecią fazę aktualizacyjną. Przypisano do niej (na razie) cztery urządzenia: Galaxy Tab A 9.7, Galaxy Tab A 8.0, Galaxy Note 3 i Galaxy S4. Ostatnie dwa posiadają status Not Approved, co prawdopodobnie oznacza, że nie ma jeszcze 100% pewności, że dostaną najnowszą wersję systemu operacyjnego. Warto jednak mieć jeszcze nadzieję. O ewentualnych zmianach na pewno Was poinformujemy.

Źródło: phoneArena

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona