Huawei ogłasza listę smartfonów, które dostaną nakładkę EMUI 9 | Tabletowo.pl

Huawei ogłasza listę smartfonów, które dostaną nakładkę EMUI 9

Dołącz do dyskusji 0

Huawei przeszedł ze swoją nakładką dość długą drogę. Producent systematycznie zwiększa swoje udziały w rynkach, prezentuje świetne nowości ze świata fotografii mobilnej, jednak wciąż pamięta o swoich starszych produktach. I właśnie kilka takich już nie najnowszych smartfonów w niedalekiej przyszłości otrzyma dziewiątą wersję EMUI.

EMUI 9 mogą obecnie cieszyć się posiadacze telefonów, które spokojnie możemy uznać za nowe. Ot, choćby linia Mate 20, P20 oraz tegoroczne nowości, które zachwycają branżę mobilną swoimi wręcz niesamowitymi możliwościami w zakresie fotografii. Portfolio grupy Huawei jest jednak tak rozbudowane, że rzeczą niemożliwą jest aktualizowanie wszystkich modeli w choćby niedużych odstępach czasowych. Z tego też względu producent dzieli aktualizację na grupy.

W skład kolejnej grupy wchodzą takie smartfony, jak:

Ruszają publiczne beta testy EMUI 9.0 – Ty też możesz być testerem, jest tylko jeden warunek

Już w niedalekiej przyszłości powinniście odnaleźć informację o możliwości pobrania EMUI 9 przez OTA, z poziomu ustawień systemowych Androida. Warto zakończyć ten wpis informacją o tym, że EMUI 9 jest już dostępne na 32 urządzeniach z logo Huawei lub Honor. Liczba użytkowników, którzy mogą korzystać z dziewiątej wersji nakładki przekroczyła 40 milionów, a oczekuje się, że dzięki dalszej polityce aktualizacji nieco bardziej wiekowych modeli może ona objąć swoim zasięgiem nawet 190 milionów osób.

źródło: ThePhoneTalks

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona