smartfon LG W41 smartphone
źródło: MySmartPrice

Seria LG W41 coraz bliżej. Wiemy, co zaoferują nowe budżetowce LG

LG dopasowuje ofertę do każdego rynku, a na jednym z nich jest ogromne zapotrzebowanie na budżetowe smartfony. Właśnie z myślą o nim producent przygotowuje serię LG W41, która nie powali klientów specyfikacją, ale za to może ich przekonać do zakupu niewygórowaną ceną.

Reklama

Rodzina LG W41 powstaje z myślą o rynku indyjskim, na którym trwa niezwykle zaciekła walka o dysponującego skromnym budżetem na zakup smartfona klienta. LG wprowadziło pierwsze urządzenia z tej linii do Indii w zeszłym roku, a teraz zasili jej szeregi trzema kolejnymi.

Wiemy, co zaoferują nowe smartfony z serii LG W41!

Niedawno dowiedzieliśmy się, że w skład tej linii wejdą trzy modele: LG W41, LG W41+ i LG W41 Pro. Dopiski mogłyby wskazywać, że specyfikacja tych smartfonów będzie się znacząco różniła w zależności od modelu, a tymczasem – jak donosi serwis MySmartPriceróżnice objawią się jedynie w ilości RAM i pamięci wbudowanej. Podstawowa wersja zaoferuje 4 GB RAM i 64 GB pamięci wbudowanej, ta z „plusem” w nazwie 4 GB RAM i 128 GB przestrzeń na pliki użytkownika, natomiast wariant z dopiskiem „Pro” 6 GB RAM i 128 GB pamięć wbudowaną.

smartfon LG W41 smartphone
źródło: MySmartPrice

Oprócz tego, specyfikacja nowych smartfonów z serii LG W ma być już identyczna. Smartfony zaoferują swoim właścicielom m.in. wyświetlacze o przekątnej 6,55 cala i rozdzielczości HD+ 1600×720 pikseli (proporcje 20:9) z okrągłym otworem na aparat z matrycą 8 Mpix w lewym górnym rogu, a także czytnik linii papilarnych na panelu tylnym.

Ponadto na pleckach nowych budżetowców marki LG znajdą się cztery aparaty: główny o rozdzielczości 48 Mpix z PDAF, ultraszerokokątny 8 Mpix oraz 2 Mpix do zdjęć makro i 2 Mpix do wykrywania głębi.

smartfon LG W41+ LG W41 Pro smartphone
źródło: MySmartPrice

Sercem nowych smartfonów z serii LG W ma być procesor MediaTek Helio G35, a ich zasilaniem zajmie się akumulator o pojemności 5000 mAh. Urządzenia pracować będą pod kontrolą systemu Android 10 z nakładką LG. Warto też wspomnieć, że specyfikacja obejmie także slot na kartę pamięci o maksymalnej pojemności 512 GB.

Jeszcze nie wiemy, kiedy LG zaprezentuje i wprowadzi na indyjski rynek serię LG W41. Ceny również nie są jeszcze znane, ale można się spodziewać, że producent ustali je na bardzo przystępnym i konkurencyjnym poziomie, podobnie jak to miało miejsce w przypadku poprzednich smartfonów z linii LG W.