LG V30 nie będzie tak bogato wyposażony jak myśleliśmy - Tabletowo.pl

LG V30 nie będzie tak bogato wyposażony jak myśleliśmy

Dołącz do dyskusji 0

Przez niedosyt, jaki pozostawił po sobie LG G6, oczekiwania wobec LG V30 bardzo urosły. I wydawało nam się oczywiste, że LG im sprosta. Tymczasem okazuje się, że na pewno nie w 100%.

Skąd to wiemy? Ano stąd, że w bazie Geekbench pojawił się smartfon o oznaczeniu kodowym LGE LG-H932PR, którym na 99% jest LG V30. Jednoznacznie wskazuje na to procesor, jaki napędza ten model. Jest to bowiem ośmiordzeniowy Qualcomm Snapdragon 835 (benchmark zawsze pokazuje w tym przypadku częstotliwość taktowania 1,9 GHz) z układem graficznym Adreno 540.

Jednak o wiele ciekawsza jest informacja o ilości pamięci operacyjnej w LG V30. Dotąd wszyscy powtarzali, że smarton zostanie wyposażony w 6 GB RAM. Tymczasem Geekbench podaje, że urządzenie miało do dyspozycji „zaledwie” 4 GB RAM. Nie mówię, że jest to mało (bo w większości przypadków wystarcza), ale chodzi o to, że mieliśmy nadzieję na 6 GB RAM.

Oczywiście niewykluczone, że na rynku pojawi się również wersja z 6 GB RAM, aczkolwiek patrząc po tym, co LG zrobiło z LG G6, nie robiłbym sobie nadziei. Chyba, że smartfon pojawi się także w Chinach, to wówczas Koreańczycy mogą zaoferować klientom 6 GB RAM. Ale tego też nie byłbym taki pewien, ponieważ producent nie sprzedaje LG G6 w Państwie Środka.

Na koniec trzeba dodać, że LG V30 pracował podczas testu pod kontrolą systemu Android 7.1.2 Nougat.

Tabletowo.pl LG V30 nie będzie tak bogato wyposażony jak myśleliśmy Android LG Smartfony

LG V30 w Geekbench (fot. Tabletowo.pl)

LG zapowiedziało już premierę LG V30 – wiemy, że smartfon zadebiutuje 31 sierpnia na konferencji w Berlinie, której rozpoczęcie przewidziano na godzinę 9:00.

Źródło: Geekbench przez Phone Arena

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona