LG Optimus Vu II oficjalnie | Tabletowo.pl

LG Optimus Vu II oficjalnie

Dołącz do dyskusji 0
LG Optimus Vu II

Ledwie kilka dni temu do sieci przeciekła lista parametrów technicznych LG Optimus Vu II, więc kwestią czasu był oficjalny debiut urządzenia w Korei. Tak też się właśnie stało. Na rodzimym rynku producenta LG Optimus Vu II został właśnie zaprezentowany. W stosunku do poprzednika nieco się różni, nie można jednak mówić o powalającej na kolana specyfikacji czy efekcie pozytywnego zaskoczenia.

Przede wszystkim najnowsze urządzenie koreańskiego koncernu pracuje w oparciu o Androida 4.0 Ice Cream Sandwich, a nie Jelly Bean (nie wiadomo co z aktualizacją), a jego sercem jest ten sam procesor, co w pierwszej generacji modelu – dwurdzeniowy Qualcomm Snapdragon MSM8960 o częstotliwości taktowania 1,5GHz.

LG Optimus Vu II został wyposażony w ekran o przekątnej 5″ i rozdzielczości 1024 x 768 pikseli (4:3),  2GB RAM (dwa razy więcej niż w Optimus Vu), minimalnie lepszy akumulator – o pojemności 2150 mAh (poprzednik miał 2080 mAh), NFC, WiFi, LTE, aparat o rozdzielczości 8 Mpix i kamerkę 1,3 Mpix. oraz port IRDA, który może nam służyć jako pilot do urządzeń elektronicznych. Produkt można obsługiwać rysikiem Rubberdium Pen 2.0.

Ciekawostką może być natomiast obecność opcjonalnego akcesorium zwanego One Key. W momencie, gdy nie możemy znaleźć sprzętu, wystarczy go użyć, by ten zaczął dzwonić. Co więcej, informuje również o nieodebranych połączeniach czy ładowaniu za pomocą diodki świecącej na niebiesko lub czerwono.

Urządzenie, w przeliczeniu, kosztuje 864 dolary – dużo za dużo, nie uważacie? Optimus Vu II pojawi się w sprzedaży w pierwszej kolejności w Korei.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona