LG Optimus Vu II zdradza swoje parametry techniczne (nieoficjalnie) - Tabletowo.pl
Ważne

LG Optimus Vu II zdradza swoje parametry techniczne (nieoficjalnie)

Tabletowo.pl LG Optimus Vu II zdradza swoje parametry techniczne (nieoficjalnie) LG Nowości Plotki / Przecieki

W dzisiejszych czasach coraz trudniej jest producentom utrzymać w tajemnicy informacje o parametrach technicznych urządzeń, których premiery jeszcze nie było. A właściwie tylko w niewielu przypadkach się ta sztuka udaje. Do sieci przeciekły dziś parametry techniczne tabletofonu LG Optimus Vu II, czyli następcy produktu zaprezentowanego na targach MWC 2012 w Barcelonie. Przyjrzyjmy się, co ciekawego nam zaoferuje.

Firma LG, w przeciwieństwie do Samsunga w modelu Galaxy Note 2, nie podjęła decyzji o zmianie przekątnej wyświetlacza urządzenia, dlatego też Optimus Vu II będzie posiadał ekran o przekątnej 5″ i rozdzielczości 1024 x 768 pikseli. Jego sercem będzie dwurdzeniowy procesor MSM 8960 o częstotliwości taktowania 1,5GHz, natomiast systemem operacyjnym – Android Ice Cream Sandwich (dlaczego nie Jelly Bean?).

LG Optimus Vu II będzie oferował możliwość robienia zdjęć aparatem o rozdzielczości 8 Mpix oraz przeprowadzanie rozmów dzięki kamerce 1,3 Mpix. Pozostałe parametry techniczne modelu będą zawierały NFC, LTE, WiFi, Bluetooth 4.0, 2GB RAM, akumulator o pojemności 2150 mAh, 16GB pamięci wewnętrznej, slot kart microSD oraz funkcję pilota.

Na chwilę obecną nie wiadomo kiedy LG Optimus Vu II zostanie zaprezentowany.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona