Nadchodzi LG Optimus Vu II z funkcją pilota - Tabletowo.pl

Nadchodzi LG Optimus Vu II z funkcją pilota

Nie od dziś wiadomo, że jeśli producent wypuścił na rynek udane urządzenie, które wzbudziło zainteresowanie sporej części społeczeństwa, jakiś czas później zadebiutuje jego druga generacja. Tak też będzie w przypadku LG Optimus Vu, który – dotychczas dostępny wyłącznie w Korei – sprzedał się w ilości ponad 500 tysięcy sztuk. Po kilku miesiącach od premiery firma LG postanowiła wprowadzić go do międzynarodowej sprzedaży, natomiast na swój rodzimy rynek (i na początku pewnie tylko tam) zamierza zaprezentować LG Optimus Vu II.

Tabletofony to segment rynku powstały dzięki Samsungowi i jego produktowi Galaxy Note z 5,3-calowym ekranem, który doczeka się odświeżenia na IFA 2012. LG Optimus Vu nie zdobył tak wielkiej popularności przede wszystkim ze względu na ograniczoną dostępność. Ale również przez parametry techniczne, które są nieco gorsze od produktu Samsunga. Czy koreańskie LG wyciągnęło z tego wnioski? Tego na razie nie wiadomo.

Wiemy natomiast, że LG Optimus Vu II będzie się starał pomóc nam w korzystaniu z wszelkiej maści urządzeń elektronicznych RTV, znajdujących się w naszym domu. Wszystko dzięki inteligentnej aplikacji – uniwersalnemu pilotowi QRemote.

Nie wiadomo czy na tym nowości zaaplikowane w LG Optimus Vu II się kończą – oby nie. Urządzenie ma zadebiutować w Korei we wrześniu. Najprawdopodobniej dopiero wtedy poznamy jego parametry techniczne – chyba że stanie się to wcześniej na targach IFA 2012.

Tabletowo.pl Nadchodzi LG Optimus Vu II z funkcją pilota Nowości Plotki / Przecieki   Tabletowo.pl Nadchodzi LG Optimus Vu II z funkcją pilota Nowości Plotki / Przecieki

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona