LG Optimus Vu trafi do międzynarodowej sprzedaży - Tabletowo.pl
Ważne

LG Optimus Vu trafi do międzynarodowej sprzedaży

Tabletowo.pl LG Optimus Vu trafi do międzynarodowej sprzedaży LG Nowości

Pamiętacie cudo, jakim jest LG Optimus Vu? Urządzenie zaprezentowane na targach MWC 2012 w Barcelonie wciąż nie doczekało się międzynarodowej premiery. Dotychczas można je było nabyć wyłącznie w Korei Południowej i Japonii. Koreański koncern podjął wreszcie decyzję o wprowadzeniu modelu do sprzedaży również w pozostałych częściach świata.

Z oficjalnej informacji prasowej dowiedzieliśmy się, że LG Optimus Vu trafi na półki sklepowe w wybranych krajach Europy, Afryki, Azji i Ameryki Łacińskiej we wrześniu. Ciekawe czy zadebiutuje również w Polsce – na ten temat na razie nie ma żadnych wieści.

LG Optimus Vu w Stanach będzie dostępny z dwurdzeniowym procesorem Qualcomm Snapdragon S4, natomiast międzynarodowa wersja modelu będzie oferowała czterordzeniową Tegrę 3.

Pozostałe parametry techniczne LG Optimus Vu będą identyczne. Urządzenie posiada 5-calowy ekran o rozdzielczości 768 x 1024, Androida 4.0, 32GB pamięci, 1GB RAM, aparat 8 Mpix, kamerkę 1,3 Mpix oraz 3G. Waży 168 g, jego wymiary to 139,6 x 90,4 x 8,5 mm.

Producent poinformował, że dotychczas sprzedał ponad 500 tysięcy LG Optimus Vu. Ma nadzieję, że po wprowadzeniu produktu do sprzedaży w pozostałych częściach świata, wynik ten znacznie się polepszy.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona