LG na CES 2013 zaprezentuje 5,5-calowy Optimus G2 Full HD i 7-calowy tablet? - Tabletowo.pl
Ważne

LG na CES 2013 zaprezentuje 5,5-calowy Optimus G2 Full HD i 7-calowy tablet?

Za kilkadziesiąt godzin pożegnamy kończący się rok, a to oznacza, że targi Consumer Electronics Show 2013 w Las Vegas są tuż za rogiem… Dotychczas w sieci pojawiało się niewiele spekulacji dotyczących sprzętu, którego premiery możemy się spodziewać podczas ich trwania (8-11 stycznia). Dziś dowiedzieliśmy się, że podczas wydarzenia koreańska firma LG ma zamiar przedstawić światu co najmniej dwa produkty. Ma to być 5,5-calowy Optimus G oraz 7-calowy tablet.

LG Optimus G ma być typowym przedstawicielem tabletofonów, który ma stanąć w szranki z Samsungiem Galaxy Note 2 (który również ma ekran 5,5″). Jego ekran ma mieć rozdzielczość Full HD 1080p (440 ppi), a jednostką centralną modelu ma być czterordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon S4 Prime MSM8974 o częstotliwości taktowania 2GHz.

„Źródła zbliżone do LG” sugerują, że w najnowszych urządzeniach, których premiera ma mieć miejsce w Las Vegas, koreański koncern zaimplementuje ekrany nowej generacji, które są znacznie cieńsze od poprzednich. Takowa matryca ma się znaleźć również w nadchodzącym 7-calowym tablecie firmy, który ma oferować 324 ppi (Nexus 7 z 1280×800 pikseli: 216 ppi). Choć… jakiś czas temu producent dał do zrozumienia, że kończy z tabletami i zamierza się skupić na smartfonach. I w sumie nie ma się co dziwić, bo w ofercie LG miało tylko jeden tablet: Swift Tab (znany również jako Optimus Pad i G-Slate). Wiele jednak wskazuje na to, że wspomniana decyzja nie należała do ostatecznych.

Więcej na temat najnowszych produktów LG dowiemy się już za kilkanaście dni podczas CES 2013. Prawdopodobnie wtedy również poznamy LG Optimus Vu II.

Tabletowo.pl LG na CES 2013 zaprezentuje 5,5-calowy Optimus G2 Full HD i 7-calowy tablet? LG Nowości Plotki / Przecieki

źródło, źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona