Konkurs: Do wygrania urządzenia firmy Microsoft – Surface 3 i Lumia 640 XL. Do dzieła!

Zrób aktualizację do Windows 10 i wygraj prezent na święta!

Święta zbliżają się wielkimi krokami, a już za kilka dni, przez kominy naszych domów (lub otwory wentylacyjne w mieszkaniach!), wpadną do nas worki z prezentami. Jeśli zasłużyliście na coś więcej niż rózga (a mam nadzieję, że tak jest!), jest szansa, że w prezencie otrzymacie sprzęt, który akurat chcieliście sobie kupić. Teoria brzmi świetnie, a w praktyce wiadomo jak to bywa z listami do św. Mikołaja czy Dziadka Mroza – często lubią się gubić w drodze do Laponii. Tym razem my, redakcja Tabletowo.pl, razem z Microsoft Polska, postanowiliśmy pomóc z prezentem na gwiazdkę – mamy dla Was konkurs, w którym do wygrania są dwa ciekawe urządzenia: Microsoft Surface 3 oraz Microsoft Lumia 640 XL. Zdecydowanie warto zapoznać się z dalszą częścią wpisu.

Reklama

Podejrzewamy, że cel na najbliższe tygodnie każdy z nas ma bardzo podobny: zdobyć możliwie najlepsze i najciekawsze prezenty pod choinkę dla najbliższych i samego siebie. U nas możecie wygrać jedno z dwóch ciekawych urządzeń i tym samym sprawić sobie wielką frajdę. Wystarczy zaktualizować Windowsa do 10-tki i wykonać zadanie konkursowe.

Jak zaktualizować do Windowsa 10? To proste, zerknij tutaj!

 

Zadanie konkursowe jest bardzo proste. Aby wziąć udział w konkursie, należy:

  • uruchomić przeglądarkę Microsoft Edge w systemie Windows 10,
  • skorzystać z opcji rysowania po stronie internetowej (niżej wideo pokazujące wspomnianą funkcję),

99352f0d-aa32-4b3b-a663-cbac5bbb85c2_10

  • wykorzystać stronę główną Tabletowo.pl (lub naszą dowolną podstronę, wpis itp.) jako pole do rysowania i zmienić ją w kreatywny sposób tak, by nawiązywała do hasła „Do dzieła!”,
  • screena (zrzut ekranu) przerobionej strony przesłać na adres [email protected], w temacie wiadomości wpisując „Do dzieła!” + swoje imię i nazwisko.

https://www.youtube.com/watch?v=CHTEhF1FpEY

Jak zauważyliście powyżej, wymogiem jest użytkowanie przeglądarki Microsoft Edge, która jest domyślnie zainstalowana w najnowszej odsłonie systemu Microsoftu, Windows 10. W związku z tym zachęcamy Was, byście aktualizowali swoje urządzenia do tej wersji.

Nagrodami w konkursie organizowanym z Microsoft są dwa urządzenia tej firmy. Autor najbardziej oryginalnej pracy, która zaskoczy jury i w pewien sposób ściśnie ją za serce, zdobędzie Surface 3 (z klawiaturą i rysikiem). Autor drugiej w kolejności pracy konkursowej otrzyma smartfon – Lumia 640 XL. Liczymy na zabawne i pomysłowe podejście do tematu.

Microsoft Surface 3 i Microsoft Lumia 640 XL

Konkurs trwa od 4 grudnia do 22 grudnia. Zatem… Do dzieła!

[wpsm_toggle title=”Zasady konkursu (kliknij, aby rozwinąć)”]

1. Organizatorem konkursu jest portal Tabletowo.pl, będący własnością firmy Adminka Katarzyna Pura z siedzibą przy ul. Bukowej 12/3 w Kielcach, natomiast sponsorem nagród – Microsoft Polska (ul. Aleje Jerozolimskie 195 A, Warszawa).

2. Konkurs trwa w dniach 4-22 grudnia.

3. Aby wziąć udział w konkursie, należy:

  • uruchomić przeglądarkę Microsoft Edge w systemie Windows 10,
  • skorzystać z opcji rysowania po stronie internetowej (niżej wideo pokazujące wspomnianą funkcję),
  • wykorzystać stronę główną Tabletowo.pl (lub naszą dowolną podstronę, wpis itp.) jako pole do rysowania i zmienić ją w kreatywny sposób tak, by nawiązywała do hasła „Do dzieła!”,
  • screena (zrzut ekranu) przerobionej strony przesłać na adres [email protected], w temacie wiadomości wpisując „Do dzieła!” + swoje imię i nazwisko.

4. Każda osoba może wziąć udział w konkursie tylko raz, przesyłając jedną pracę konkursową.

5. W konkursie mogą wziąć udział osoby, które ukończyły 18 rok życia. Osoby niepełnoletnie mogą wziąć udział za pisemną zgodą rodzica, przesłaną na adres mejlowy wraz z pracą konkursową.

6. W konkursie nie mogą brać udziału jego organizatorzy i sponsor nagród, jak również ich rodziny.

7. Nagrodami w konkursie są:
jeden Microsoft Surface 3 oraz jeden smartfon Microsoft Lumia 640 XL.

8. Nagrody nie można wymienić na ekwiwalent pieniężny.

9. Podatek od nagrody pokrywa sponsor nagród, tj. Microsoft Polska.

10. Ogłoszenie wyników nastąpi w ciągu maksymalnie tygodnia od momentu zakończenia konkursu. Zwycięzca o wygranej zostanie powiadomiony za pośrednictwem poczty e-mail lub portalu, na którym zamieścił pracę konkursową. Jeśli w ciągu 7 dni nie odpowie na prośbę o przesłanie danych teleadresowych, nagroda przepada.

11. Nagroda zostanie wysłana w terminie do 7 dni od momentu otrzymania od zwycięzców danych teleadresowych.

12. Niniejszy konkurs nie jest grą losową w rozumieniu ustawy z dnia 29 lipca 1992 roku o grach losowych i zakładach wzajemnych.

13. Udział w konkursie oznacza akceptację niniejszego regulaminu.

[/wpsm_toggle]

Artykuły dotyczące Windowsa 10, które warto przeczytać