Kiedy i jakie urządzenia Sony otrzymają Androida Nougat? - Tabletowo.pl

Kiedy i jakie urządzenia Sony otrzymają Androida Nougat?

Dołącz do dyskusji 0

Kilka dni temu do mediów trafiły informacje na temat tego, że Samsung przygotowuje aktualizację do Androida N dla swoich smartfonów. Tym razem, niespodziewanie, otrzymujemy wyciek podobnych wieści odnośnie dat i listy urządzeń Sony, które zostaną zaktualizowane do najnowszej wersji systemu Android. Jak podaje źródło, dane pochodzą od słowackiego oddziału Sony. 

Na slajdzie widzimy, że w pierwszej kolejności Nougata otrzymają tegoroczne flagowe smartfony Japończyków, czyli Xperia X performance i Xperia XZ. Przewidywany termin to okolice października. W listopadzie mają zostać zaktualizowane Xperia X i Xperia X Compact. Trzecia faza, spodziewana jest końcem bieżącego roku i ma objąć urządzenia poprzedniej generacji: smartfony z serii Xperia Z5, Xperia Z3+ oraz jedyny tablet na liście, Xperia Z4 Tablet. Użytkownicy Xperia XA oraz Xperia XA Ultra, powinni spodziewać się powiadomienia o dostępnej nowej wersji systemu na początku 2017 roku.

Tabletowo.pl Kiedy i jakie urządzenia Sony otrzymają Androida Nougat? Aktualizacje Android Plotki / Przecieki Smartfony Sony Tablety

Wszystkie te informacje nie zostały oficjalnie potwierdzony przez Sony. Na tej podstawie możemy sądzić, iż lista urządzeń, które otrzymają aktualizację, oraz same terminy, mogą ulec zmianie. A Wy, jakie urządzenie z portfolio Sony widzielibyście z Androidem Nougat na pokładzie?

Źródło: phonearena

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona