Kerbal Space Program 2

Kerbal Space Program 2 nie pojawi się we wcześniej podanym terminie

I nie przekłada się tej gry po raz pierwszy. Jest to sytuacja godna skojarzeń z Cyberpunk 2077, ale w przypadku Kerbali mieliśmy już część pierwszą, w którą możemy nadal grać bez przeszkód. Z nowym programem kosmicznym, który przygotowaliśmy z myślą o Kerbal Space Program 2, będziemy musieli się wstrzymać.

Kerbal Space Program 2 – wciąż czekamy

Kerbal Space Program miało premierę 27 kwietnia 2015 roku. To niecodzienna symulacja lotów kosmicznych, która opowiada historię Kerbali, a może raczej w tym przypadku Kerbonautów, których wysyłamy w kosmos. Nie jest to jednak taka zwyczajna zabawa, bo rzeczywiście zagłębia się w szczegóły kosmicznej podróży.

Dlatego też w przypadku drugiej części – Kerbal Space Program 2, nie tylko zrobimy to samo, co w części poprzedniej, ale i wiele więcej.

Co będzie zadaniem gracza w tym świecie? Otóż stworzenie programu kosmicznego, skonstruowanie pojazdu i zaprojektowanie kolonii. Marzyliście o ucieczce z Ziemi i zadomowieniu się gdzieś indziej? Nie ma problemu! Mam nadzieję tylko, że przygotowaliście solidny plan, bo jeśli nie, to bogowie… miejcie Kerbale w opiece.

Niestety Kerbal Space Program 2 nie ma swojej premiery zaraz za rogiem, nie ma jej nawet kilka przecznic dalej. Ponadto otrzymaliśmy wiadomość, już którąś z kolei, kiedy ewentualnie można się jej spodziewać. Mimo to nie ma powodu, by ronić łzy. Pierwsza część ma się dobrze i można spędzić w niej tysiące godzin – tak sugerują liczniki niektórych graczy na Steam. Dodatkowo społeczność rozszerza zawartość gry przez liczne modyfikacje.

Kiedy ukaże się Kerbal Space Program 2?

Pierwotnie Kerbal Space Program 2 zaplanowano na ten rok, o którym możemy już mówić, że prędko się kończy. Grę napotkały już dwie obsuwy. Pora na trzecią, bo jak wiemy po rodakach – do trzech razy sztuka.

Kerbal Space Program 2

Kerbal Space Program 2 zostało przesunięte na 2022 rok. Dyrektor kreatywny studia zapewnił zaś, że przez ten, który dopiero przed nami, będziemy otrzymywać dużo nowych informacji i zdjęć z rozgrywki. Po to, żeby czas upłynął nam szybciej.

Nie przegap: