W nowym pakiecie Junior BOX od Play, razem ze smatfonem dostaniecie piłkę UEFA EURO 2020

Operatorzy doskonale zdają sobie sprawę z tego, że obecnie dzieciaki bardzo wcześnie dostają od swoich rodziców smartfony. Dlatego zestawy startowe dla juniorów są kolorowe i pełne gratisów, takich jak… piłka do gry!

Junior BOX z piłką UEFA EURO 2020

Ponieważ zbliżają się rozgrywki EURO 2020, Play postanowił przygotować nowy zestaw Junior BOX dla najmłodszych, w skład którego wchodzi nie tylko smartfon, ale także dodatkowy gadżet w postaci piłki Mistrzostw Europy 2020 w specjalnej, niebieskiej kolorystyce.

Piłka ma na sobie także logo vivo, jako że jest to jeden ze sponsorów EURO 2020. Znajdziemy ją w zestawach ze smartfonami tego producenta – vivo Y20s oraz vivo Y70.

Inne gratisy w Junior BOX od Play

Jeśli wolelibyśmy sprezentować dziecku inny smartfon, to dobrze wiedzieć, że w połączeniu z innymi urządzeniami, na przykład Xiaomi Redmi 9, Motorolą Moto G10 czy realme 7i, w pudełku z zestawem znajdzie się nie piłka do gry, a słuchawki Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic 2.

Inne propozycje zestawów, dostępne na stronie Play, zawierają w pakietach, do wyboru: słuchawki Apple AirPods Pro, zegarek Samsung Galaxy Watch Active 2, smartband Xiaomi Mi Band 5 i wiele innych gadżetów noszonych.

Dodatkowo, Junior BOX zapewnia dostęp do usług dodatkowych w postaci aplikacji Bezpieczna Rodzina Premium (1 miesiąc bez opłat) czy Akademii Team Play.

Trzeba też przypomnieć, że inni operatorzy mają bardzo podobne oferty. Na przykład T-Mobile także oferuje piłkę do gry dla użytkowników MIX BOX – z tym że nie niebieską, a… czerwoną.