Steam - wyprzedaż jesienna

Ruszyła jesienna wyprzedaż na Steam! Fantastyczne tytuły w promocji na platformie Valve

Końcówka listopada to okres wielkich przecen, który nie mógł też ominąć graczy. Steam rozpoczął swoją coroczną, jesienną wyprzedaż, na której jest do zgarnięcia mnóstwo świetnych produkcji, w bardzo niskich cenach.

Reklama

Jesienna wyprzedaż na Steam

Jesienna wyprzedaż na Steam potrwa do 1 grudnia 2021, do godziny 19:00. Ceny wszystkich największych franczyz w świecie gier zostały obniżone, dzięki czemu gracze będą mogli zaoszczędzić mnóstwo pieniędzy. Niektóre promocje są dość zaskakujące, ponieważ obejmują bardzo świeże produkcje, bo wydane zaledwie w zeszłym miesiącu.

Dlatego też, aby nie przedłużać, pozwoliłem sobie wybrać najciekawsze tytuły, jakie możecie zakupić na platformie Valve. Potraktujcie tę listę jako mój osobisty znak jakości dla wymienionych poniżej produkcji. I tak – pomimo ogromnych wad, naprawdę warto ograć Cyberpunk 2077, zwłaszcza po tych kilkunastu aktualizacjach.

  • Cyberpunk 2077 – 99,50 złotych,
  • Crash Bandicoot N. Sane Trilogy + Spyro Reignited Trilogy – 132,16 złotych,
  • Death Stranding – 74,97 złotych,
  • Disco Elysium – The Final Cut – 71,49 złotych,
  • Half-Life Alyx – 107,49 złotych,
  • Horizon Zero Dawn Complete Edition – 84,50 złotych,
  • Hot Wheels Unleashed – 139,99 złotych,
  • Marvel’s Guardians of the Galaxy – 161,85 złotych,
  • Wiedźmin 3: Dziki Gon – Edycja Gry Roku – 29,99 złotych.

Jesienna wyprzedaż na Steam – wszystkie przecenione gry

Tanie granie, dla każdego

Lista, którą umieściłem powyżej, celowo jest tak krótka. Zawiera bowiem ona jedynie te warte uwagi tytuły, których na obecną chwilę nie możecie ograć w ramach żadnej z subskrypcji na komputerach PC. To może jedynie uzmysłowić, jak opłacalną opcją dla ambitnych graczy jest taki Xbox Game Pass, zawierający setki produkcji nawet na blaszakach.

Tak wspaniała pozycja jak Wiedźmin 3, za jedyne 30 zł? A potem szok, że gracze nie chcą kupować nowych produkcji za ponad 300 zł (źródło: Steam)
Tak wspaniała pozycja jak Wiedźmin 3 za jedyne 30 złotych? A potem szok, że gracze nie chcą kupować nowych produkcji za ponad 300 złotych (źródło: Steam)

Owszem – kupując grę na Steam, dodajecie ją do swojej biblioteki, mogąc ją uruchomić niezależnie od statusu jakiejkolwiek subskrypcji. Pamiętajcie jednak, że to dalej jest wypożyczenie. W momencie, gdy Valve kiedykolwiek zawinie interes, wraz z nim przepadną wszystkie zakupione pozycje.

Z drugiej strony, trudno też wiecznie czekać, aż upragniona pozycja wreszcie zawita do jednego z abonamentów. Najczęściej to dotyczy gier wydawanych przez Activision, Blizzarda oraz Square Enix – te dość rzadko w nich lądują, czekając cierpliwie na pieniądze graczy.

Z drugiej strony mamy taki Microsoft, EA oraz Ubisoft, które największe hity ładują od dnia premiery do swoich usług. Świat nie jest idealny, lecz pamiętajcie – świetne gry warto kupować za każdą cenę.