iPhone’a 7 zobaczymy dopiero w przyszłym roku | Tabletowo.pl

iPhone’a 7 zobaczymy dopiero w przyszłym roku

Dołącz do dyskusji 0

Jeszcze do niedawna posunięcia Apple były dość przewidywalne. iPhone’y na zmianę opatrywano kolejną cyfrą albo dopisywano literę S. Pierwsze oznaczało nowości zarówno w kwestii wyglądu, jak i hardware’u, natomiast drugie już tylko to ostatnie. Ten rok może być jednak przełomowy, ponieważ iPhone’a 7 zobaczymy dopiero w przyszłym roku. Co więc koncern z Cupertino szykuje na wrzesień?

Już po raz kolejny słyszymy głosy, że Apple zmieni swoje nawyki i będzie całkowicie zmieniać wygląd iPhone’a nie co dwa, a co trzy lata. Potwierdzają to liczne doniesienia, według których tegoroczny iPhone ma niemal kropka w kropkę przypominać iPhone’a 6S. Zniknie tylko standardowe złącze słuchawkowe 3,5 mm i prostopadłe (względem krawędzi bocznych) plastikowe wstawki, a w wersji z Plusem w nazwie pojawi się za dodatkowo podwójny aparat oraz złącze Smart Connector.

Tak może wyglądać tegoroczny iPhone w wersji "Plus". Autor: Martin Hajek

Tak może wyglądać tegoroczny iPhone w wersji „Plus”. Autor: Martin Hajek

Pozostaje więc pytanie, pod jakimi nazwami zadebiutują następcy iPhone’a 6S i iPhone’a 6S Plus? Najprawdopodobniej nie będą to – odpowiednio – iPhone 7 i iPhone 7 Plus, ponieważ Apple chce zachować „siódemki” na przyszły rok. Wtedy bowiem wypada okrągła, 10. rocznica od wypuszczenia na rynek pierwszego iPhone’a.

Co ciekawe, ponownie pojawiła się plotka, że przyszłoroczny iPhone będzie miał obudowę, pokrytą taflami szkła zarówno z przodu, jak i z tyłu (choć wątpliwe, aby wyglądał jak ten, opisywany w tym wpisie).

Może Wy macie jakieś pomysły na nazwę dla następców iPhone’a 6S i iPhone’a 6S Plus? Zagłosujcie w ankiecie lub/i napiszcie swoje pomysły w komentarzach!

Źródło: The Wall Street Journal przez VentureBeat

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona