iPhone 5 w drugim tygodniu września, a iPad 3? - Tabletowo.pl

iPhone 5 w drugim tygodniu września, a iPad 3?

Tabletowo.pl iPhone 5 w drugim tygodniu września, a iPad 3? Apple Nowości Plotki / Przecieki

Jest dopiero kilka miesięcy po oficjalnej prezentacji iPada 2, a ja już mam powoli dosyć spekulacji na temat jego następcy… Już od dłuższego czasu mówi się, że jego premiera będzie miała miejsce w tym samym terminie, co iPhona 5, czyli we wrześniu. Okazuje się jednak, że na iPada 3 może nam przyjść jeszcze trochę poczekać.

China Times donosi, że prezentacja iPhona 5 odbędzie się w drugim tygodniu września. Co więcej, według tegoż samego źródła, iPada 3 poznamy nieco później – w listopadzie. Jak będzie naprawdę – przekonamy się niebawem.

Moim zdaniem, kolejne portale chcą dołożyć do spekulacji na temat nadchodzących urządzeń Apple swoje trzy grosze, i wymyślają coraz to nowsze plotki, które niekoniecznie muszą znaleźć potwierdzenie w rzeczywistości. Tym bardziej, że iPad 2 sprzedaje się na tyle dobrze, że głupim posunięciem ze strony Apple by było wydawanie kolejnego tabletu już teraz.

Więcej spekulacji i zupełnie niepotwierdzonych informacji na temat kolejnego iPada znajdziecie w tym wpisie.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona