iPhone 15 Pro w super cenie! Nie zwlekaj

Jeśli nosiliście się z zamiarem kupienia iPhone’a 15 Pro, to właśnie nadarzyła się idealna okazja, żeby go kupić!

iPhone 15 Pro w super cenie!

Dziś oficjalnie ruszył Allegro Smart! Week. Jedną z okazji jest iPhone 15 Pro 128 GB w kolorze czarnym Black Titanium za 4199 złotych. Smartfon schodzi jak ciepłe bułeczki, dlatego trzeba szybko kupować, bo w takim tempie liczba dostępnych sztuk szybko się wyczerpie. Co ważne, sprzedawcą jest Oficjalny sklep Allegro, więc wiarygodny sprzedawca.

iPhone 15 Pro Allegro Smart! Week fot. Tabletowo.pl
screen: Grzegorz Dąbek | Tabletowo.pl

Oferta jest jednak dostępna wyłącznie dla posiadaczy pakietu Allegro Smart!, który obecnie można kupić za 39,90 złotych na rok zamiast 59,90 złotych. Ponadto nowi subskrybenci mogą odebrać pakiet 8 darmowych dostaw (i zwrotów) ważnych przez 8 miesięcy – można to zrobić to 3 czerwca 2024 roku.

W tym przypadku nie trzeba podawać danych karty płatniczej – jest to pakiet testowy bez żadnych zobowiązań. Allegro Smart! możecie wykupić na tej stronie internetowej. Oprócz subskrypcji rocznej dostępna jest też miesięczna za 14,99 złotych.

Nie tylko promocja na iPhone’a 15 Pro

Oprócz promocji na najnowszy smartfon Apple, dostępnych jest też wiele innych ofert na Smart! Week, który potrwa do 22 maja 2024 roku. W obniżonych cenach kupicie między innymi też:

Wszystkie oferty na Smart! Week, który potrwa do 22 maja 2024 roku, znajdziecie na tej stronie internetowej oraz w aplikacji. W tej ostatniej codziennie pojawia się nowa oferta za 1 złoty (niedostępna przez przeglądarkę).

Wpis zawiera linki afiliacyjne. Korzystając z nich wspieracie naszą działalność. Dziękujemy!