Ten iPhone będzie bestsellerem. To pewne jak 2+2=4

Kiedyś iPhone’y były postrzegane jako smartfony wyłącznie dla zamożniejszych klientów. Dziś również są one drogie, ale jednocześnie Apple wprowadza na rynek znacznie bardziej przystępne cenowo modele, jak iPhone’a SE 2020. iPhone 12 w tej wersji będzie miał miano bestsellera jak w banku, ale pod jednym warunkiem.

Reklama

Apple zaleje rynek nowymi iPhone’ami

Dotychczas spodziewaliśmy się premiery czterech smartfonów z serii iPhone 12 – dwóch z podwójnym aparatem i dwóch z potrójnym wraz z laserem LiDAR. Wszystkie miały zaoferować wyświetlacze OLED z mniejszym wycięciem niż iPhone’y z poprzednich lat oraz procesor Apple A14 z modemem 5G.

iPhone 12
Do tej pory spodziewaliśmy się, że jesienią zadebiutują cztery smartfony z serii iPhone 12 (źródło: FRONT PAGE TECH)

Okazuje się jednak, że Apple może wprowadzić na rynek więcej smartfonów z linii iPhone 12 niż do tej pory myśleliśmy.

Reklama

Będą jeszcze takie iPhone’y 12

W branży pojawił się nowy informator, który podpisuje się na Twitterze nickiem Omega LEAKS and RUMORS. Jako że jest to „świeżynka”, do przekazywanych przez niego informacji na razie podchodzimy z rezerwą, lecz jednocześnie mamy nadzieję, że ten przeciek znajdzie potwierdzenie w rzeczywistości.

Omega LEAKS and RUMORS opublikował na swoim Twitterze informację, że Apple wprowadzi na rynek również wersje bez modemu 5G, ale tylko w przypadku iPhone’ów 12, tj. wersji podstawowej i z dopiskiem „Max”. Smartfony z serii „Pro” zaoferują obsługę łączności sieci piątej generacji „w standardzie”.

iPhone 12 4G – cena. Będzie bestsellerem

Brak modemu 5G na pokładzie oczywiście nie pozostanie bez wpływu na cenę. iPhone 12 4G, jak podaje Omega LEAKS and RUMORS, miałby kosztować 549 dolarów, natomiast iPhone 12 Max 4G – 649 dolarów. W obu przypadkach smartfony byłyby zatem tańsze o 100 dolarów od wariantów 5G.

Jak wspomniałem, informacja ta pochodzi od niezweryfikowanego pod względem wiarygodności leakstera, więc należy podchodzić do niej ostrożnie. Jeżeli jednak znajdzie ona potwierdzenie w rzeczywistości, iPhone 12 4G na pewno stanie się bestsellerem. Będzie bowiem znacznie ciekawszą opcją niż iPhone SE 2020, gdyż ma być od niego mniejszy, a jednocześnie zaoferuje dużo większy ekran (5,4″ vs 4,7″).

Wprowadzenie na rynek iPhone’ów 12 bez modemu 5G wydaje się rozsądnym posunięciem, ponieważ sieć piątej generacji wciąż jest słabo dostępna i nie wszyscy muszą chcieć dopłacać za coś, z czego nie skorzystają w najbliższej przyszłości – oni nie odczują, że czegoś im brakuje, a dzięki temu będą mogli kupić iPhone’a w niższej cenie.

  1. 3000/3100 wydaje się być realną opcją. Jeżeli tak to będzie wyglądało to faktycznie może być jedną z lepszych propozycji na rynku. Bardzo dobrze sprzedający się bestseller. A układów 4G Apple będzie się chciało pozbywać.

   1. Bardzo dobrze sprzedający się bestseller

    Rozumiem, że to jakaś ironia, żart? Jeśli nie to gratulację. Stworzyłeś masło… masło maślane:)

  2. Zobacz najpierw na cenę innych flagowców na rynku – nawet te 3500zł dzisiaj wydaje się całkiem uczciwą ceną jak za to co dostajemy w zamian.

  1. Jeżeli tamte dwa sprzedawały się dobrze, to o ile przecieki się potwierdzą, iPhone 12 będzie sprzedawał się dużo lepiej.
   Mały ekran OLED w kompaktowej obudowie, brak większych kompromisów w stosunku do droższych braci i niska jak na dzisiejsze realia cena jak za taki telefon.

 1. Tylko w Polsce iPhone to luksus. W takiej Szwajcarii KAŻDY ma iphone. Znaleźć kogoś z czymś innym to cud.

     1. To uwas to standard w Polsce obrażenia mózgu i upośledzeniem umysłowym jak piętnować innych osoby nawet z prześladowaniem za orjętacje seksualną fobia przed LGBT zanim coś takiego powiesz to się dobrze zastanów mlody człowieku jesteś na samym końcu ewolucji tolerancja nawet religia
      chrześcijan normalnościi nie prześladuje ludzi o takich skłonnościach to jaki z ciebie Katolik co maż napisane w piśmie świętym .
      To my Protestanci w Skandynawii mamy więcej z wiary jak też szacunku dla bliźniego człowieka poszanowaniem jego
      prawa w społeczeństwie godnościi osobistej ludzi o odmienności od innym też kolorze skóry Polscy to rasiści nie tolerują odmienności obyczajów innych narodowości .
      Nie należy tak mówić że jest ktoś Gejem bo mieszka w innym państwie członkowskim UE .

 2. Jeśli iPhone 12 z 5G będzie miał wszystkie pasma z dodatkiem mmWave, to wtedy rzeczywiście będzie warto dopłacić – jeśli to będzie wyglądało tak jak w smartfonach z Androidem (wsparcie jednego pasma pseudo 5G bez mmWave) to wersja 4G by się bardzo przydała, bo ja nie zamierzam dopłacać extra za niepełne 5G – wolę poczekać aż smartfon będzie wspierał wszystkie możliwe pasma.

  1. Od dawna uważam , Apple to jak religia i kwestia wiary.Może nie dorównują chrześcijaństwu ale wykorzystują marketingową wspaniale kwestię Wiary.
   Czekam na iPhone 12 w najwyższym modelu nie dlatego , że będę chciał go kupić ale chcę mieć porównanie czy Apple chce dalej uczestniczyć w wyścigu najlepszych Smartfonów.Najlepsze Smartfony a Najlepiej sprzedające się to są dwie spore różnice.Ta druga została wypracowana przez marketing Apple i ludzi powielających kłamstwa typu średni czas użytkowania chociażby iPhone SE 2020 na jednym ładowaniu wystarczy na pół tora dnia.Chciałbym zobaczyć test iPhone SE 2020 podczas biegania i używania aplikacji Pokemon GO.Jak wtedy daje radę ten Akumulator.

 3. To w Polsce taki iPhone to luksus i prestiż posiadania Apple iPhone a nie w innych krajach UE co 3 osoba fizyczna pracująca ma iPhone to żaden luksus Apple :-)
  A hejtu co nie miara na Apple .

  1. Luksus w głowie takich osób jak ty.Ja tam wolę wybrać lepsze produkty od Huawei , Samsung , Xiaomi , Vivo , One+ i tutaj można poczuć dopiero luksus bycia lepszym.

   1. Po trzech latach kupię nowego Apple iPhone raczej , a nie zamiast aż 5 szt takiego andreoida X a nie mówiąc o smartfonie Apple bez porównania lepszy do Antka po 3 latach zakup .
    Wystarczy jeden smartfon czy TAB więcej nie jest w stanie tego wykorzystać w pełni możliwości urządzenia nie ma sensu kupować więcej urządzeń mobilnych do użytku osobistego .

   2. Żaden luksus Apple iPhone co trzecia osoba fizyczna pracująca w Skandynawii ma iPhone raczej nawet nie najnowsze iPhone i iPad .

 4. W Niemczech można powiedzieć , że 90% ludzi Geschäftu używa tylko iPhone !
  Jest niezawodny i szybki.
  Mimo wysokiej ceny możemy odpisać od podatku i nie ma problemu jeżeli kosztuje nawet 1500€
  Podatek VAT dostaje spowrotem. Czyli pozostaje netto i tą kwotę się odpisuje .

 5. Tytuł: Ten iPhone będzie bestsellerem. To pewne jak 2+2=4

  Treść: informacja ta pochodzi od niezweryfikowanego pod względem wiarygodności leakstera, więc należy podchodzić do niej ostrożnie.

  Czyli jest pewne czy nie xD. Uwielbiam te clickbyte.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama