iPad 2 od 30 września w Orange - Tabletowo.pl

iPad 2 od 30 września w Orange

Tabletowo.pl iPad 2 od 30 września w Orange Apple Nowości

25 marca do sprzedaży w Polsce wszedł iPad drugiej generacji. Wygląda na to, że dopiero teraz krajowi operatorzy (poza Play, który oferuje go już od maja) zaczynają się budzić i wraz z początkiem jesieni zaczynają myśleć o wprowadzeniu do swoich ofert tegoż tabletu Apple. Okazuje się bowiem, że 30 września do oferty Orange wejdzie iPad 2. Co ciekawe, wkrótce także ma trafić do T-Mobile.

Cennik iPada 2 w Orange zostanie ujawniony jutro, tj. 30 września. Wiadomo jednak, że urządzenie będzie można kupić zarówno w wersji z 3G, jak i wyłącznie WiFi. Tablet będzie dostępny w wybranych planach taryfowych (zarówno dla klientów indywidualnych, jak i dla firm) z różnymi okresami trwania umowy oraz w ofercie bez umowy. Cena ma się zaczynać od złotówki w najwyższych abonamentach.

Jesteśmy bardzo zadowoleni, z pojawienia się iPada 2 w naszej ofercie. Jestem przekonany, że nasza oferta z iPadem 2 spodoba się klientom. Z myślą o nich przygotowaliśmy duży wybór planów taryfowych na transmisję danych, by mogli wybrać ofertę, która będzie dla nich najlepsza

– mówi Mariusz Gaca, Prezes PTK Centertel, operatora sieci Orange.

iPada 2 nikomu nie trzeba przedstawiać. Trzeba jednak pamiętać, że są też osoby dopiero zaczynające śledzić rynek tabletów internetowych – dla nich krótkie wyjaśnienie odnośnie tabletu Apple. iPad 2 to druga generacja rewolucyjnego urządzenia firmy Apple. Jest o 33% cieńszy i o 15% lżejszy od swojego poprzednika i wyposażony w 9,7-calowy ekran LCD oraz nowy dwurdzeniowy procesor A5, oferujący niezrównaną wydajność i efekty graficzne. Ma dwa aparaty fotograficzne z funkcją nagrywania wideo. Przedni aparat VGA współpracuje z aplikacjami FaceTime i PhotoBooth, natomiast aparat umieszczony na tyle obudowy może rejestrować obraz z rozdzielczością HD 720p i korzystać z aplikacji FaceTime. Mimo większej szybkości pracy oraz zmniejszonych wymiarów i wagi, urządzenie nadal oferuje do 10 godzin pracy na baterii, zachowując parametry, do których przyzwyczaili się użytkownicy.

źródło: Orange

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona