Ważne

iPad 2 w Play Online Box. Drogo!

Marcin Gruszka, rzecznik sieci Play, jakiś czas po konferencji Apple, na której został zaprezentowany iPad 2 (recenzja iPada 2) stwierdził, że urządzenie to na pewno pojawi się w ofercie Play – prędzej czy później, ale na pewno. I tak też właśnie się dzieje. Play, jako pierwsza sieć komórkowa w Polsce, wprowadza do sprzedaży drugą generację tabletu Apple. Sprzęt będzie można nabyć od 10 maja w ofercie Online Box – więcej na jej temat dowiesz się stąd.

Osobiście nie uznaję czegoś takiego, jak kupowanie drogiego sprzętu – nieistotne czy jest to smartfon czy tablet – z umową u operatora. Najzwyczajniej w świecie się to nie opłaca i każdy doskonale o tym wie. Nie inaczej jest i w tym przypadku. Jak zobaczycie poniżej, ceny są bardzo wysokie. Doliczyć do tego należy jeszcze miesięczny abonament na dwa lub trzy lata i… wniosek wyciągnijcie sami.

Cena iPada 2 w Polsce (16GB, 3G – w takiej wersji jest dostępny w Play) w wolnej sprzedaży to 2549 złotych. Patrzymy poniżej i co się okazuje? Że w najtańszym abonamencie na 2 lata z transferem 5GB miesięcznie iPad 2 kosztuje… 2799 złotych. To jakieś nieporozumienie? Nieco taniej oczywiście jest w pozostałych taryfach, ale tam dochodzi dodatkowo wyższa opłata miesięczna.

Dotychczasowi abonenci sieci Play, chcący kupić iPada 2, mogą liczyć na zniżkę. W tym przypadku jest to “aż” 100 złotych.

źródło

dzięki Antek za podesłany link! :)

Komentarze

 • Bolordezar

  Szkoda gadać i tak macie w Polsce nawet bez abonamentu drożej a w abonamencie to piekło zapraszam na zakupy do UK szczególnie jeśli ktos myśli o większej pojemności i 3G to różnica w cenie pokaźna spokojnie na bilet wystarczy i na jakiegoś browara w Londynie przy okazji wycieczka

  • Kadd

   możesz polecić jakiś sklep w UK? ja się właśnie wybieram… Dzięki.

   • Bolordezar

    Ja swojego kupiłem w sieci sklepów Comet warto rano ok. 8-9 wejść na ich stronę sprawdzić gdzie i jaki model można kupić, chyba najszybciej tam to jest możliwe, maja tez dostawę do domu często na drugi dzień

 • agn

  a tam gadacie. biorąc kosmiczny abonament to nawet tanio za ipada2 z 3g. w internecie poniżej 2500 zł sie nie znajdzie. Więc oferte playa z ipadem2 jest jeszcze całkiem (jak na operatorów) sympatyczna. sprawdzcie sobie cene galaxy taba u jakiegos operatora ;D to jest dopiero cyrk. urządzonko u detalisty kosztuje 1400 zł a oni żądają 2800 zł … nasi operatorzy są kilka lat za murzynami w tej kwestii

  • agn

   juz nie wspominając jak bardzo przed potopowym sprzętem jest galaxy tab…

 • PoLi

  co tu dużo mówić,w Irlandii można Iphona 4 w abonamencie na 24m za 40 euro/m dostać za darmo,zobaczcie ile taki Iphone kosztuje w Play.

  • PoLi

   sprawdziłem i podpowiem że aby cena abonamentu była porównywalna z tą w Polsce to trzeba zapłacić za Iphona 2599zł

 • Przecież tu chodzi o to, żeby firmy sobie kupiły nowe zabawki, a nie drobni ciułacze.

 • BlackJack

  iPad 2 16GB Wifi do spzredania.1999zl nowka folia.

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona