Kobieta ze smartfonem

Dobra rada: sprawdzaj aplikacje operatorów. W Orange do odebrania 7 GB internetu

Niezależnie od czarnopiątkowego szaleństwa zakupowego, niektórzy operatorzy prowadzą regularne cykle promocyjne, w których można uzyskać cenne dobra – za darmo. Na przykład w Orange można dostać pakiet 7 GB internetu, kompletnie bezpłatnie.

Reklama

7 GB internetu od Orange

Oczywiście Orange nie odda pakietu internetowego tym, którzy go nie chcą. Jednak warunki otrzymania zasilenia naszego zbioru gigabajtów nie są zbyt skomplikowane. Nie trzeba nawet zapamiętywać ani wysyłać nigdzie SMS-ów. Wystarczy odwiedzić aplikację Mój Orange w smartfonie. Cztery kliknięcia – dosłownie.

Klik 1) – otwieramy aplikację Mój Orange,
Klik 2) – otwieramy zakładkę „Dla Ciebie”,
Klik 3) – przechodzimy do kafelka „Odbierz prezent”,
Klik 4) – potwierdzamy zlecenie otrzymania prezentu.

W ten oto prosty sposób nasze konto zostanie uzupełnione o kolejne 7 GB do wykorzystania w kraju. Pamiętamy tylko, że pakiet będzie ważny wyłącznie w bieżącym okresie rozliczeniowym.

I jeszcze jedna rzecz: prezent zobaczymy w aplikacji tylko wtedy, gdy jesteśmy klientami abonamentowymi. Jeśli interesują nas promocje dostępne dla klientów ofert pre-paid, powinniśmy przyjrzeć się nowej wersji Orange na kartę. W usługach bez limitu pojawiło się kilka rzeczy, które mogą okazać się korzystne.