piłka stadion mecz logo Orange
fot. Pixabay

Nie musisz być kibicem, żeby zgarnąć 3 GB za darmo od Orange!

Jak Wam minęła niedziela? Spędziliście wieczór przed telewizorem, oglądając mecz reprezentacji Polski z piłkarzami Andory? Nawet jeśli nie, a macie numer w Orange, możecie odebrać pakiet 3 GB internetu całkowicie za darmo!

Reklama

Orange nieustannie rozdaje swoim klientom darmowe gigabajty i inne bonusy. Osoby, które korzystają z oferty tego operatora, mogą na przykład zgarnąć za darmo 10 złotych. W jaki sposób? Wystarczy, że po raz pierwszy zalogują się do aplikacji Mój Orange, a operator automatycznie obniży ich następny rachunek za usługi telekomunikacyjne o wspomniane 10 złotych.

Internet za darmo od Orange – jak odebrać 3 GB za gole po meczu Polska – Andora?

Reprezentacja Polski rozegrała wczoraj kolejny mecz eliminacji do Mistrzostw Świata. Wcześniej nasi piłkarze weszli na murawę, aby zmierzyć się z Węgrami. Dość emocjonalne spotkanie ostatecznie zakończyło się remisem 3:3.

Podczas spotkania z reprezentacją Andory, piłkarze z Polski nie dali forów swoim przeciwnikom i finalnie pokonali ich 3:0 (dwie bramki strzelił Robert Lewandowski, a jedną debiutujący w polskim składzie Karol Świderski). Aby uczcić ten sukces, Orange rozdaje swoim klientom pakiet 3 GB internetu za gole naszych piłkarzy. Jak go odebrać?

Orange Polska Andora mecz marzec 2021
źródło: Wojtek Jabczyński

Tym razem, aby zgarnąć bonusowy pakiet internetu za darmo od Orange, należy wysłać SMS o treści TRZYZERO pod numer 233. Opłata za wiadomość jest zgodna z cennikiem taryfy, z której korzysta klient, jednak nie będzie kosztować więcej niż 20 groszy.

Jeżeli natomiast ktoś korzysta z oferty Orange Flex, powinien uruchomić aplikację, otworzyć zakładkę Kody promocyjne i wpisać w odpowiednim miejscu kod TRZYZERO.

Bezpłatny pakiet internetu za gole będzie ważny przez trzy dni od aktywacji i można go wykorzystać wyłącznie na terenie Polski. Klienci mogą odebrać bonus tylko dziś, do godziny 23:20.

Regulamin promocji GB za gole

Operator przy okazji przypomina, że reprezentacja kraju nad Wisłą rozegra następny mecz (tym razem a Anglią) już w najbliższą środę, 31 marca 2021 roku. Bez względu na jego wynik, klienci mogą liczyć na kolejną paczkę internetu.

Darmowe 3 GB w Orange