Pomarańczowy kwiatuszek

W Orange na kartę dostaniecie 5 GB i darmowe rozmowy na „Pierwszy dzień wiosny”

Choć oficjalnie do pierwszego dnia wiosny mamy jeszcze kilka dni, to Orange już teraz przygotowało mały gratis dla klientów korzystających z oferty na kartę.

Reklama

Wiosenna promocja w Orange

Promienie słońca są już coraz cieplejsze, co zwiastuje rychłe nadejście wiosny. Z utęsknieniem wyczekujemy czasu, kiedy pochowamy czapki do szaf. W podobnym nastroju jest już Orange, które ruszyło z promocją dla użytkowników oferty na kartę. W akcji „Pierwszy dzień wiosny” będzie można zyskać darmowe rozmowy, SMS-y, MMS-y bez limitu do wszystkich i 5 GB na 5 dni – za darmo!

5 GB i darmowe rozmowy na „Pierwszy Dzień Wiosny” w Orange na kartę

Kto dokładnie może skorzystać z promocji? Jest kilka warunków, które należy spełnić:

  • trzeba być klientem Orange na kartę (ale nie użytkownikiem taryfy Zawsze bez limitu)
  • nie można mieć włączonej usługi Bez limitu
  • należy mieć aktywne konto w swoim telefonie

Jeśli spełniamy powyższe wymogi, to aktywacja darmowego pakietu usług jest dziecinnie prosta. Wysyłamy SMS o treści WIOSNA na bezpłatny numer 364 i czekamy. Prezent zostanie aktywowany natychmiastowo. Z darmowych rozmów, SMS-ów, MMS-ów i internetu możemy korzystać przez 5 dni. Ważna sprawa: w promocji można wziąć udział wyłącznie w dniach 17-21 marca 2021 roku.

Jeśli interesują nas dodatkowe szczegóły promocji, można poszukać ich na stronie Orange lub w regulaminie akcji „Pierwszy dzień wiosny”. Każdy użytkownik może skorzystać z niej jednorazowo.