Orange logo
fot. Pexels

Orange przygotowało bonus dla użytkowników aplikacji Mój Orange. Jest kasa do wzięcia! Gdzie tkwi „haczyk”?

Orange chce zachęcić swoich klientów do korzystania z aplikacji Mój Orange, dlatego przygotowało dla nich specjalną promocję na wiosnę. Aby z niej skorzystać, wystarczy zalogować się do tego programu, aczkolwiek jest jeden „haczyk”.

Dziesięć złotych w kieszeni

Jeśli jesteście klientami Orange, ale wciąż nie korzystacie z aplikacji Mój Orange, to teraz jest odpowiednia pora, aby to zmienić. Wszyscy użytkownicy, którzy po raz pierwszy zalogują się do tego programu, otrzymają bonus w wysokości 10 złotych. Wystarczy pobrać aplikację Mój Orange (co najmniej w wersji piątej lub nowszej), zalogować się do niej za pomocą adresu mailowego i tyle.

Kwota kolejnej faktury za usługi telekomunikacyjne zostanie automatycznie obniżona o 10 złotych – nie trzeba wpisywać żadnych kodów ani podejmować dodatkowych działań. Co prawda nie jest to wielka kwota, ale patrząc na proste warunki jej uzyskania – wydaje się uczciwa.

Promocją objęci są użytkownicy, którzy posiadają usługi abonamentowe, takie jak na przykład: Orange Love, internet domowy czy Plany Mobilne. Kwota do zapłaty za usługi na fakturze musi wynosić co najmniej 10 złotych brutto.

Akcja trwa od 22 marca do 21 kwietnia, a wszystkie szczegóły zostały zawarte w regulaminie promocji.

Baner promocji dla nowych użytkowników aplikacji Mój Orange
Fot. Orange

Co daje aplikacja Mój Orange?

Aplikacja Mój Orange pozwala klientom na stały wgląd w ich konto, wygodne załatwianie wszelkich formalności czy dowiadywanie się o nowych promocjach. Dzięki temu mogą oni zaoszczędzić czas, który zmarnowaliby podczas dzwonienia na infolinię czy wizyty w salonie (co nie jest wskazane w czasie pandemii COVID-19).

Lista udogodnień, jakie oferuje aplikacja Mój Orange, jest naprawdę długa. Dzięki niej można samodzielnie:

  • sprawdzić stan konta,
  • poznać historię kosztów połączeń,
  • zobaczyć i opłacić fakturę,
  • włączać lub wyłączać usługi dodatkowe,
  • zmienić dane,
  • doładować numer na kartę,
  • skontaktować się z doradcą,
  • przedłużyć umowę,
  • skorzystać z internetowego sklepu Orange.

Od prawie roku dostępna jest piąta wersja aplikacji Mój Orange, która jest jeszcze bardziej intuicyjna i pozwala na logowanie za pomocą konta na stronie Orange. Aplikację można bezpłatnie pobrać ze Sklepu Google Play i App Store, a wszystkie informacje i poradniki można znaleźć na stronie internetowej operatora oraz w filmikach instruktażowych na kanale YouTube Orange Polska.