Z okazji Dnia Kobiet Huawei (znów!) sprzedaje ex-flagowego P30 Pro w świetnej cenie!

Nie wiem, jak Huawei to robi, ale to już kolejna promocja na Huawei P30 Pro, dzięki której można kupić ten ex-flagowy smartfon w wyśmienitej cenie. Naprawdę warto to zrobić. A jeśli nie jego, to może inny sprzęt? Producent przygotował bowiem specjalną ofertę z okazji Dnia Kobiet. Spokojnie, panowie też mogą z niej skorzystać.

Promocja: Huawei P30 Pro ponownie w bardzo atrakcyjnej cenie (i nie tylko!)

Huawei P30 Pro jest ostatnim flagowym smartfonem Huawei z Google Mobile Services i lada chwila jego posiadacze w Polsce powinni otrzymać aktualizację do EMUI 11. I chociaż miał premierę blisko dwa lata temu, wciąż można go kupić – szczególnie że w ostatnim czasie raz za razem pojawiają się świetne okazje ku temu.

Z okazji Dnia Kobiet, Huawei przygotował specjalną ofertę promocyjną, w ramach której można kupić Huawei P30 Pro za 2099 złotych. Mimo że model ten ma prawie dwa lata na karku, nadal świetnie się sprawdza nawet w rękach bardziej wymagających użytkowników. Oferowany przez niego aparat to wciąż bardzo wysoka półka, a do tego warto też wspomnieć o wydajnej baterii, zapewniającej zadowalające czasy pracy oraz wsparcie dla ładowania przewodowego o mocy 40 W, indukcyjnego 15 W i zwrotnego.

W zasadzie nie ma argumentów, przemawiających przeciwko zakupowi Huawei P30 Pro za 2099 złotych. Trudno powiedzieć, czy taka okazja się jeszcze powtórzy – smartfon można kupić w tej cenie m.in. w sklepie internetowym Huawei.

promocja Huawei na Dzień Kobiet 2021 Huawei P30 Pro
źródło: Huawei

Oprócz tego, specjalna oferta promocyjna na Dzień Kobiet 2021 Huawei obejmuje też kilka innych urządzeń, a także zestawów, m.in. smartfon Huawei P30 Lite 6 GB/256 GB za 899 złotych, smartwatch Huawei Watch GT 2 za 599 złotych, słuchawki TWS Huawei FreeBuds Pro od 569 złotych oraz zestaw, w skład którego wchodzą Huawei Watch GT Active i waga Huawei Smart Scale AH100 za 468 złotych.

Wszystkie oferty dostępne są w sklepie huawei.pl i u autoryzowanych partnerów Huawei (m.in. Media Expert). Na dodatek pierwsze 1000 osób, które kupią jeden z produktów objętych promocją w sklepie producenta, otrzymają kod o wartości 10 złotych na przejazdy w aplikacji Bolt. Promocja obowiązuje do 8 marca 2021 roku lub do wyczerpania zapasów.

Przy okazji warto też przypomnieć inteligentną wagę Huawei Scale 3, która kosztuje w Polsce 149 złotych i jest już dostępna w sprzedaży.

Dzięki Kuba za sygnał!