To może być ostatnia szansa, żeby kupić Huawei P30 Pro w tak atrakcyjnej cenie!

Huawei P30 Pro jest ostatnim flagowcem Huawei z Usługami Mobilnymi Google (GMS). I choć od jego premiery wkrótce miną dwa lata, to klienci wciąż się nim interesują. Takiej okazji nie można przegapić – to być może ostatnia szansa, aby kupić ten smartfon w tak atrakcyjnej cenie.

Pojawia się wiele głosów, że flagowce Huawei bez Usług Mobilnych Google są wybrakowane i nikt ich nie kupuje. Nie jest to jednak prawdą, ponieważ na naszej stronie i Facebooku często czytamy komentarze od zadowolonych użytkowników Huawei Mate 30 Pro czy Huawei P40 Pro. Mimo wszystko niektórzy nie chcą korzystać ze smartfona bez GMS i wówczas jedynym wyborem pozostaje Huawei P30 Pro.

To może być ostatnia szansa, żeby kupić Huawei P30 Pro w tak atrakcyjnej cenie!

Smartfon jest jednak coraz trudniej dostępny w oficjalnej polskiej dystrybucji, a właściwie niemal niedostępny. Aktualnie można co prawda jeszcze natknąć się na pojedyncze oferty, ale kupienie tego modelu w regularnej cenie nie jest już szalenie opłacalne, nawet jeśli sprzęt (pomimo upływu czasu) wciąż jest rewelacyjny.

Właśnie pojawiła się jednak możliwość, żeby kupić Huawei P30 Pro za 2099 złotych, co na pewno jest baaardzo atrakcyjną propozycją. Oczywiście, od jego premiery wkrótce miną dwa lata i już niedługo smartfon przestanie otrzymywać aktualizacje (aczkolwiek otrzyma EMUI 11), ale pod względem sprzętowymi to niezmiennie bardzo wysoka półka. Spokojnie, dostępu go aplikacji i usług Google nigdy nie straci – tak gwoli ścisłości.

Huawei P30 Pro

Wymagający użytkownicy powinni być więcej niż zadowoleni, gdyż model ten nie ma dyskwalifikujących go wad, a słabsze strony z nawiązką rekompensują doskonałe aparaty czy świetna bateria z obsługą 40 W ładowania przewodowego i 15 W indukcyjnego. Prywatnie naprawdę polecam ten sprzęt.

Huawei P30 Pro za 2099 złotych można kupić w oficjalnym sklepie internetowym Huawei. Smartfon w obniżonej cenie jest dostępny w dwóch wersjach kolorystycznych: czarnej i opal. Promocja teoretycznie obowiązuje do 15 lutego 2021 roku, ale jestem niemal pewny, że wszystkie dostępne egzemplarze zostaną wyprzedane szybciej.