Huawei Mate 9 Pro - pierwsze zdjęcia pojawiły się w sieci - Tabletowo.pl

Huawei Mate 9 Pro – pierwsze zdjęcia pojawiły się w sieci

Dołącz do dyskusji 0

Na początku tego miesiąca Huawei zaprezentowało swoje najnowsze flagowce. Owocem pracy chińskiej firmy okazał się model Mate 9 oraz Mate 9 Porsche Design. Smartfon, który powstał przy współpracy z Porsche, nieco zaskoczył nas wszystkich. Głównie za sprawą swojej ceny i zakrzywionego ekranu – choć o tym wiedzieliśmy już z wcześniejszych przecieków. Największą niespodzianką okazał się fakt, że producent nie zaprezentował modelu z dopiskiem Pro w nazwie. Ten model jednak istnieje, a nawet prezentuje już swoje wdzięki na pierwszych zdjęciach.

Co to takiego ten Mate 9 Pro? Innymi słowy to taki Mate 9 Porsche Design, ale bez logo słynnego producenta samochodów na obudowie. Dzięki temu zabiegowi dostajemy zakrzywiony ekran 5,5 cala i większą rozdzielczość – Quad HD – w o wiele niższej cenie.

Tabletowo.pl Huawei Mate 9 Pro - pierwsze zdjęcia pojawiły się w sieci Android Huawei Plotki / Przecieki Smartfony

Huawei Mate 9 Pro

Tabletowo.pl Huawei Mate 9 Pro - pierwsze zdjęcia pojawiły się w sieci Android Huawei Plotki / Przecieki Smartfony

Huawei Mate 9 Pro

Zdjęcia pojawiły się na chińskim portalu Weibo i trafiły tam wczoraj, to jest na dzień przed premierą, która zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, ma odbyć się dziś. Trzeba przyznać, że złota wersja kolorystyczna jest bliźniaczo podobna do urządzenia Samsunga – Galaxy S7 Edge i prezentuje się naprawdę dobrze.

Model Mate 9 Pro ma pojawić się w trzech wariantach i w trzech różnych cenach. Urządzenie z 4 GB pamięci RAM i 64 GB pamięci wewnętrznej to koszt 674 dolarów. Model z 6 GB pamięci operacyjnej i 128 pamięci wbudowanej ma kosztować 777 dolarów. Ostatnia wersja to 6 GB pamięci RAM oraz 256 GB pamięci wewnętrznej, a to już jest wydatek rzędu 835 dolarów.

Źródło: Gizmochina

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona