Flagowy salon sprzedaży Huawei w C.H. Arkadia (fot. Huawei)

W sobotę Huawei otworzy flagowy sklep w Warszawie. Z tej okazji przygotowano masę atrakcji i promocji

Tydzień temu Huawei poinformował, że w najbliższą sobotę, 15 grudnia 2018 roku, otworzy w Warszawie flagowy salon sprzedaży, który będzie pierwszym tego typu sklepem w Europie Środkowo-Wschodniej. Producent dopiero dziś zdradził jednak listę atrakcji, jakie z tej okazji zorganizowano oraz uchylił rąbka tajemnicy na temat przygotowanych promocji dla klientów.

Flagowy salon sprzedaży Huawei znajduje się w Centrum Handlowym Arkadia, mieszczącym się przy al. Jana Pawła II 82 w Warszawie. W weekend w głównym holu ustawiona zostanie scena, na której odbywać się będą konkursy z nagrodami i spotkania z influencerami z #TeamHuawei. Uroczyste otwarcie nastąpi punktualnie o godzinie 11:00, a pierwsi goście otrzymają po kawałku tortu i lampce szampana.

Na sobotę zaplanowano spotkanie z modelami Karoliną Pisarek i Jakobem Koselem oraz dziennikarzem muzycznym Jankesem, a także koncert Sarsy (o godzinie 15:00). Tego dnia w galerii pojawią się też aktorka Marta Wierzbicka i dziewczyny z duetu Szparagi, Karolina Pielesiak i Natalia Szymaniec. Oprócz tego klienci będą mogli wziąć udział w warsztatach z freestyle footballu i zdobyć własną karykaturę wykonaną na tablecie (oczywiście marki Huawei).

W niedzielę, 16 grudnia 2018 roku, odwiedzający salon Huawei będą natomiast mogli wziąć udział w warsztatach fotografii mobilnej, które poprowadzi fotograf Błażej Jeleń z #TeamHuawei. Tego samego dnia odbędzie się również spotkanie z Anną Lewandowską (wywiad z żoną piłkarza przeprowadzi Kuba Wojewódzki) oraz pokaz iluzjonistyczny w wykonaniu Adriana Pruskiego (Just Edi), znanego m.in. z Mam Talent.

Huawei deklaruje też, że z okazji otwarcia flagowego salonu sprzedaży na klientów będzie czekać kilkanaście ofert promocyjnych, lecz na razie nie zdradził na ich temat zbyt wielu szczegółów. Na obecną chwilę wiadomo jedynie o dwóch zestawach:

Co jednak dość zaskakujące, osoby zainteresowane jednym z ww. zestawów muszą go wcześniej zarezerwować, dzwoniąc pod numer  800 811 110. Jedna osoba może zarezerwować maksymalnie jeden zestaw dla siebie i jeden dla wskazanej przez siebie osoby.

fot. Huawei

Warunki promocji „Zarezerwuj zestaw promocyjny” (PDF)

Źródło: informacja prasowa, Huawei