Oto HTC U 11 w pełnej krasie – tak będzie wyglądać tegoroczny flagowiec HTC | Tabletowo.pl

Oto HTC U 11 w pełnej krasie – tak będzie wyglądać tegoroczny flagowiec HTC

Dołącz do dyskusji 0

Premiera HTC U 11 już za 11 dni. Tegoroczny flagowiec HTC zadebiutuje bowiem 16 maja. My jednak już teraz wiemy o nim wszystko. Znamy zarówno jego specyfikację, jak i wygląd. Teraz mamy natomiast okazję przyjrzeć się smartfonowi w czerwonej wersji kolorystycznej z każdej strony. Spójrzcie i powiedzcie czy Wam się podoba.

Właściwie jedyną, aczkolwiek bardzo istotną, niewiadomą pozostawały do tej pory wymiary HTC U 11. Dziś je w końcu poznaliśmy. Tegoroczny flagowiec HTC ma mieć 154 mm wysokości, 76 mm szerokości oraz 9,2 mm grubości na górze i 8 mm na dole (różnice związane są z implementacją technologii Edge Sens, czyli interaktywnych ramek). Dla porównania, wymiary LG G6 to 148,9×71,9×7,9 mm, zaś Samsunga Galaxy S8 148,9×68,1×8 mm. Obaj konkurenci są więc wyraźnie mniejsi, a przecież mają sporo większe ekrany (odpowiednio: 5,7″ i 5,8″ versus 5,5″, choć faktycznie ma to być nawet 5,45″).

Z designerskich ciekawostek na uwagę zasługuje fakt, że szkło, pokrywające panel przedni, jest zaoblone na wszystkich krawędziach. Dzięki temu wygląda jak gdyby „wciskało” się pod metalową ramkę. Podobny zabieg zastosowało również LG w zeszłorocznym flagowcu, LG G5 (choć w LG G5 SE też). Plecki powstały z kolei przy użyciu rozwiązania, nazywanego przez HTC mianem liquid design – podobnie, jak ma to miejsce w przypadku U Ultra i U Play.

Na prawej krawędzi (patrząc od przodu) znajdują się – od góry – klawisze do regulacji głośności oraz przycisk, służący do włączania (wyłączania) i blokowania (odblokowywania) smartfona. Na dole umieszczono z kolei port USB Typu C oraz szczelinę głośnika. HTC U 11 nie będzie miał – jak inne, nowe urządzenia tego producenta – 3,5 mm złącza słuchawkowego.

Ze specyfikacją HTC U 11 możecie zapoznać się w tym artykule.

Aktualizacja:

Nieco dokładniejszy rzut oka na HTC U 11:

Źródło: 91mobiles.com@OnLeaks

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - mega okazje!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona