HTC Puccini zadebiutuje 27 czerwca? - Tabletowo.pl

HTC Puccini zadebiutuje 27 czerwca?

Tabletowo.pl HTC Puccini zadebiutuje 27 czerwca? Nowości Plotki / Przecieki

HTC Flyer – co przychodzi Wam na myśl, jak słyszycie nazwę tego tabletu? Mały, drogi, ale za to z ciekawym interfejsem użytkownika – Sense na starszej wersji Androida. Kwestią czasu jest zaprezentowanie przez producenta większej jego wersji o kodowej nazwie HTC Puccini. Wiele wskazuje na to, że jego premiera będzie miała miejsce już 27 czerwca.

Jeśli uważnie śledzicie Tabletowo.pl, to doskonale wiecie, że o czerwcowej prezentacji urządzenia mówiło się już od dłuższego czasu. Później jednak pojawiły się sprzeczne informacje, że jednak premiera zostanie przesunięta. Jak będzie w rzeczywistości? Okazuje się, że tajwański koncern przygotowuje się do konferencji prasowej, która będzie miała miejsce 27 czerwca w Londynie.

I choć tak naprawdę nie wiadomo co HTC ma zamiar zaprezentować, wszyscy mają nadzieję, że HTC Puccini – 10-calowego brata Flyer. Choć równie prawdopodobne są kolejne smartfony… A jeszcze inne teorie zakładają, że być może producent ogłosi nadchodzącą aktualizację Androida do wersji 3.2 dla HTC Flyer, ale to trzeba traktować z wielkim przymrużeniem oka.

Co już wiemy na temat HTC Puccini? Sprzęt ma zostać wyposażony w 10-calowy wyświetlacz o rozdzielczości 1280 x 800 pikseli (prawdopodobnie z magicznym piórkiem, jak w HTC Flyer), dwurdzeniowy procesor Snapdragon MSM8660 o częstotliwości taktowania 1,5GHz, a całość ma pracować w oparciu o Androida Honeycomb.

A teraz pozostaje nam tylko i wyłącznie cierpliwie poczekać do 27 czerwca, kiedy to okaże się co faktycznie przygotowała firma HTC na swój event.

źródło, źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona