Ważne

HTC Puccini jednak nie pojawi się w czerwcu

Wielu uważa, że Puccini, nadchodzący tablet HTC, jest tym, czym Flyer powinien być od samego początku. Ma atrakcyjną specyfikację oraz wiele funkcji, które pozwolą mu konkurować z gigantami rynku tabletów. Plotki mówiły, że urządzenie ujrzy światło dzienne już w czerwcu, jednak dziś dowiedzieliśmy się, że to nieprawda.

Chińska gazeta Commercial Times opublikowała informację, że Puccini najprawdopodobniej nie pojawi się w przyszłym miesiącu. Przyczyną opóźnienia jego premiery jest całkowite skupienie się HTC na modelu Flyer, który dopiero kilka dni temu zadebiutował na rynku europejskim oraz iPad 2, mający ogromny wpływ na niskie wyniki sprzedaży tabletów z Androidem.

Digitimes donosi, że HTC zmieniło swoje plany i zamiast trzech tabletów mających ujrzeć światło dziennie jeszcze w tym roku, oprócz Flyera, pojawi się jeszcze tylko jedno urządzenie i będzie to Puccini (jakoś trudno nam w to uwierzyć…). Podejrzewamy, że więcej na temat samego urządzenia dowiemy się podczas targów Computex.

źródło

Komentarze

 • Zex

  “Co tam HTC”, może udałoby się dowiedzieć czegoś na temat wykorzystania przez Creative’a stosunkowo nowego procka ZMS-20 dedykowanego tabom. Fajnie złożyłoby się jeśli C. wypuściłby nowe wersje ZiiO 7″ i 10″ – może byłaby realna alternatywa dla iPada2 – z dobrą ceną.

 • KISS

  Macie może jakeś informacje – przecieki
  na temat rewolucyjnych premier na Computex-ie
  całkowicie nowych tabletów czy jakiś nowych wynalazków tabletopodobnych o których nikt i nigdzie oficjalnie jeszcze nie wspominał ;)

  Pisaliście coś już o planach Amazonu…. a co z innymi firmami??

  • Z targami Computex wiąże się ważne wydarzenie… powstanie Tabletowo :-) więc mam jakiś tam sentyment do nich. A tegoroczne targi zapowiadają się bardzo ciekawie. Podczas ich trwania firma ViewSonic zaprezentuje tablet ViewPad 7x z 7-calowym ekranem i miejmy nadzieję, fajnymi bebechami, działający w oparciu o Androida Honeycomb, Asus, Acer i Lenovo pracują nad tabletami z Oak Trail Intela i Androidem 3.1, więc możliwe, że ich premiera też będzie miała miejsce w ciągu kolejnych kilku dni. No i Intel ostatnio zapowiedział, że na Computex zobaczymy ponad 10 tabletów z ich prockiem. No i może jednak HTC Puccini doczeka się premiery. Osobiście czekam na targi z niecierpliwością :-)

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona