HTC Puccini jednak nie pojawi się w czerwcu - Tabletowo.pl

HTC Puccini jednak nie pojawi się w czerwcu

Tabletowo.pl HTC Puccini jednak nie pojawi się w czerwcu Nowości Plotki / Przecieki

Wielu uważa, że Puccini, nadchodzący tablet HTC, jest tym, czym Flyer powinien być od samego początku. Ma atrakcyjną specyfikację oraz wiele funkcji, które pozwolą mu konkurować z gigantami rynku tabletów. Plotki mówiły, że urządzenie ujrzy światło dzienne już w czerwcu, jednak dziś dowiedzieliśmy się, że to nieprawda.

Chińska gazeta Commercial Times opublikowała informację, że Puccini najprawdopodobniej nie pojawi się w przyszłym miesiącu. Przyczyną opóźnienia jego premiery jest całkowite skupienie się HTC na modelu Flyer, który dopiero kilka dni temu zadebiutował na rynku europejskim oraz iPad 2, mający ogromny wpływ na niskie wyniki sprzedaży tabletów z Androidem.

Digitimes donosi, że HTC zmieniło swoje plany i zamiast trzech tabletów mających ujrzeć światło dziennie jeszcze w tym roku, oprócz Flyera, pojawi się jeszcze tylko jedno urządzenie i będzie to Puccini (jakoś trudno nam w to uwierzyć…). Podejrzewamy, że więcej na temat samego urządzenia dowiemy się podczas targów Computex.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona