HTC Flyer być może doczeka się Androida Ice Cream Sandwich - Tabletowo.pl

HTC Flyer być może doczeka się Androida Ice Cream Sandwich

Dołącz do dyskusji 0
Tabletowo.pl HTC Flyer być może doczeka się Androida Ice Cream Sandwich Nowości Plotki / Przecieki

Motorola Xoom, Asus Eee Pad Transformer, Acer Iconia Tab A500 i Samsung Galaxy Tab 10.1 – te tablety na pewno w najbliższej przyszłości dostaną możliwość aktualizacji Androida do najnowszej wersji Ice Cream Sandwich. Wiele wskazuje na to, że to tego grona dołączy kolejne urządzenie – HTC Flyer.

Jeden z deweloperów pracujących nad HTC Sense UI, Rasiwasia Samarth, podzielił się na Google+ ciekawą informacją dotyczącą urządzeń tajwańskiego producenta, które mogą się spodziewać najnowszej wersji systemu operacyjnego od Google. Trzeba wziąć pod uwagę fakt, że wieści te w żaden sposób nie zostały potwierdzone przez producenta, więc nie można ich traktować jako ostateczne i oficjalne.

Z jego wypowiedzi wynika, że wśród urządzeń, które otrzymają „lodową kanapkę” będzie także HTC Flyer. Jest to dość dziwna sytuacja, gdyż tablet ten do tej pory nie otrzymał aktualizacji do żadnej z wersji Androida Honeycomb (tzn. 3.0, 3.1 ani 3.2), choć takowa możliwość była zapowiadana. Z drugiej strony – nieistotne co było, ważne to, co ma (a raczej – może) nadejść.

Trzeba jednak pamiętać o tym, że przystosowanie Androida Ice Cream Sandwich na HTC Flyer może zająć producentowi nieco więcej czasu niż pozostałym graczom na rynku. Powód jest jeden – na tablecie HTC znajduje się również nakładka Sense, którą – wraz ze zmianą wersji systemu – również trzeba będzie nieco zmodyfikować.

Według Samartha Ice Cream Sandwich mają otrzymać następujące smartfony HTC: Sensation (także w wersji XL i XE), EVO 3D, Incredible S, HD, Rhyme, Desire S, Salsa, Desire oraz Nexus One.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona